Ayağına Çizmelerini Giydi Sel Felaketinin Olduğu Yerleri Gezdi

Ayağına Çizmelerini Giydi Sel Felaketinin Olduğu Yerleri Gezdi

Cuma günü Kilis’in içeri bahçesi ve söğütlüdere mevkisinde yaşanan sel felaketinden dolayı Ankara’da ki çalışmalarından apar topar Kilis’e dönen AK Parti Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat ayağına çizmeleri giyerek sel felaketinin olduğu yerleri gezdi yetkililerden bilgiler aldı.
Söğütlüdere mevkisinde ve içeri bahçede incelemelerde bulunan AK Parti Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat yaşanan felaket karşısında can kaybının olmamasını en büyük sevinç olarak niteledi.
Sel felaketinin olduğu yerde bir açıklama yapan AK Parti Kilis Milletvekili Ecz. Reşit Polat şunları söyledi;
” Cuma günü Cuma namazından sonra içeri Bahçe ve Söğütlüdere mevkiimizde aşırı dolu yağışlarından dolayı yaşanan sel felakatinden dolayı zarar gören tüm çiftçilerimize ve hemşerilerimize çok çok geçmiş olsun diyorum. Rabbim bizlere böyle felaketler yaşatmasın. Felaketin ardından devletimizin tüm birimlerimiz olay yerine intikal etmiş gerekli arama ve kurtarma çalışmalarını başarı ile sağlamışlardır. Şimdi zarar ziyan çalışmaları yapılıyor. Devletimiz inşallah en kısa zaman içerisinde zarar ziyan gören tüm hemşerilerimizin zarar ve ziyanlarını karşılamak için çalışmalar başlatılmıştır” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?