kilisinsesi.com.tr
HANGİLLİOĞLU PETROL; KİLİS`TE EN UCUZ YAKITI BİZ SATYORUZ
26 Ocak 2020
admin

HANGİLLİOĞLU PETROL; KİLİS`TE EN UCUZ YAKITI BİZ SATYORUZ

HANGİLLİOĞLU PETROL; KİLİS`TE EN UCUZ YAKITI BİZ SATYORUZ “10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla İlimizde görev yapan gazetecilerle bir araya...

HANGİLLİOĞLU PETROL; KİLİS`TE EN UCUZ YAKITI BİZ SATYORUZ

“10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla İlimizde görev yapan gazetecilerle bir araya gelen Hangillioğlu Petrol Sahibi ve Exogaz Dağıtım Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hangillioğlu; “Kilis`te en ucuz Yakıtı biz satıyoruz” dedi.

Doğanhan Yemek ve Kahvaltı sarayındaki toplantıya Gazetecilerin yanı sıra Fox Akaryakıt Dağıtım Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Oymak ve İbrahim Ekinci  katıldı. Toplantıda Gazetecilerin  “10 ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutlayan Ahmet Hangillioğlu yaptığı açıklamada; “Kilis`te yakıtı en ucuz ve en çok satan biziz, Kilis`te bulunan araçların %26`sı bizden yakıt alıyor. Hedefimiz bunu %40`a çıkartmaktır. İlimize yeni 2 akaryakıt istasyonu daha açacağız. Birde yeni bir projemiz var. Kilis Zeytinyağını dünya markası yapmak için çalışmalarımıza başladık. Bu projemizi de sizlerle yakında paylaşacağım” dedi.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN