HÜDA PAR KİLİS İL BAŞKANLIĞI ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

HÜDA PAR KİLİS İL BAŞKANLIĞI ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

HÜDA PAR Kilis İl Başkanı Ali KİRİŞ; yaptığı açıklamada, çalışmalarına devam edeceklerini dile getirdi.

23 Mart 2018 de gerçekleştirdiğimiz Kongreden bu yana çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ederek halkımızla kucaklaşmaya, bütünleşmeye devam ediyoruz.

Gittiğimiz bütün kurum, esnaf, STK, kanaat önderleri ve köy ziyaretlerinde ele aldığımız konuların başında, “İslam ümmetinin içerisinde bulunmuş olduğu buhran” ve “Kilisimiz” de yapılan olumlu ve olumsuz çalışmaları değerlendirerek, ortak bir fikir ve çözüm alışverişinde bulunmaya çalışılıyor.

Sahabe ve şehitler diyarı Serhat şehrimiz Kilisimiz’e, gücümüz nispetinde taş üstüne taş koymaya gayret ve çaba sarf ediyoruz.

Kutublaştırıcı söylem ve eylemlerden uzak durduklarını dile getiren Kiriş: Ümmet olarak şuan üzerimizde oynanan oyunları bertaraf edebilmek ve kardeşliğimizi yeniden tesis edebilmek için herkesin fedakarlık yapması gerekir.

Son olarak şunları ekleyen Kiriş: Bizleri ve partinizi daha da yakından tanımak ve fikirleri ile Kilis’e katkılarımıza ortak olmak isteyen kardeşlerimizi Murtaza Caddesindeki İl Başkanlığı binamıza davet ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?