kilisinsesi.com.tr
KİLİS`E  DEĞİL POLATELİ`NE MÜJDE AKBEZ -POLATELİ ARASI YAPILACAK
27 Kasım 2019
admin

KİLİS`E  DEĞİL POLATELİ`NE MÜJDE AKBEZ -POLATELİ ARASI YAPILACAK

Önceki gün AK Parti Kilis İl Başkanı Murat Karataş ve AK Partili Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut Ankara da...

Önceki gün AK Parti Kilis İl Başkanı Murat Karataş ve AK Partili Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut Ankara da yapılan genişletilmiş il başkanları toplantısı sonrası sosyal medya hesaplarından birer açıklama yaparak “Kilis-Akbez Karayolu” ile ilgili olarak “Duble yol oluyor müjdeler olsun” şeklinde açıklama yaptılar.

Ulaştırma Bakanlığının Yetkililerinden almış olduğumuz bilgiye göre; “Akbez-Musabeyli” veya “Akbez-Kilis” arası değil, “Akbez-Musabeyli-Polateli” arası Duble yol yapılması daha önce planlanmıştı. Müjde değil  Ulaştırma Bakanlığının Polateli Organize Sanayi bölgesi için planlanmış bir yol projemizdir”

Ak Partili Kilis Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut ve AK Parti Kilis İl Başkanı Murat Karataş`a buradan sesleniyoruz “Lütfen çok can alan ve ocaklar söndüren Kilis-Musabeyli arası yolun biran önce acilen yapılması gerekmektedir.  Kilis-Musabeyli arası yolumuz hala Orman yolu olarak geçmektedir. Duble yol olmadan önce Akbez-Musabeyli arası yol genişletme çalışmalarının Kilis ilimize kadar yapılmasını istiyoruz. yok biz AK Parti olarak Duble yol yapacağız derseniz Kilis Halkı Adına teşekkür ederiz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN