“KİLİS`TE İŞSİZLİĞİ BİTİRECEĞİM” DİYEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

“KİLİS`TE İŞSİZLİĞİ BİTİRECEĞİM” DİYEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU

Kilis’in plakası 79, benimde 79 dev projem var. Bütün projelerimiz uzmanlar tarafından hazırlanmış, kaynağı belli, projelerdir. Öyle hayal projeler değil, Kilis ekonomisini şaha kaldıracak projeler, kentin önünü açacak projeler, Kilis`te işsizliği bitirecek proje hazırladık.

MHP Kilis Eski İl Başkanı Mehmet Ali Özkaraca, Kilis`in en büyük sorunu olan işsizliği bitireceğim diyerek Kilis Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Yerel ve Ulusal Gazete temsilcileri ile Doğanhan da kahvaltıda bir araya gelen Mehmet Ali Özkaraca, Kilis belediye Başkanlığına aday adaylığı için MHP İl Başkanlığı’na başvurumu yaptım. İlerleyen günlerde de MHP Genel merkezine müracaat edeceğim. Sizlerinde bildiği gibi genel seçimler öncesi Adaylığımı açıklamıştım. Araya erken seçim girdiği için adaylığımızı askıya aldık. Erken seçim bitti. Şimdi Yerel seçim sürecine girdik. Kilis’in plakası 79, benimde 79 dev projem var. Bütün projelerimiz uzmanlar tarafından hazırlanmış, kaynağı belli, projelerdir. Öyle hayal projeler değil, Kilis ekonomisini şaha kaldıracak projeler, kentin önünü açacak projeler, Kilis`te işsizliği bitirecek proje hazırladık. Projelerimizde geçim sıkıntısı çeken her evden  bir kişiyi istihdam ederek ilimizin en büyük sorunu olan işsizliği bitireceğiz. 79 projemiz hayal değil ayağı yere basan ve ilimizi diğer iller düzeyine çıkarak projelerdir” dedi.

MHP Kilis İl Başkanı Hüseyin Değirmenci ise MHP’den Kilis Belediye Başkan aday adaylığı için Mehmet Ali Özkaraca’nın müracaat ettiğini ifade ederek, “Ben huzurunuzda Özkaraca’ya hayırlı olsun diyorum. Aday olacak arkadaşlarımıza kapımız açık. MHP ülkemizin çimentosudur. Seçimleri uzun bir süre olmasına rağmen adaylık için müracaat olması bizi sevindiriyor. Kamuoyunda yerel seçimlerin öne alınacağı yönünde tartışmalar var. Bu nedenle seçimlere hazırız” dedi.

Mehmet Ali Özkaraca` nın kahvaltılı basın toplantısına Eşi Sultan Özkaraca, MHP Kilis İl Başkanı Hüseyin Değirmenci , Yönetim Kurulu Üyesi Gülüzar Çalbay ve Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.