KİLİS`TE KRİZ KAPIDA

KİLİS`TE KRİZ KAPIDA

“VAKİT KİLİS VAKTİ” DİYENLER

“KİLİS ZOR DURUMDA NERDESİNİZ”

“VAKİT KİLİS VAKTİ” Diyerek ilimizde 2-0 seçimi kazananlar;  DEAŞ ve PYD füze saldırıları dolayısıyla 2016 haziran da başlatılan müçbir sebep bitti. Borçlar 3 yıldır birike birike ödenemeyecek duruma geldi. Kilis esnafının BAĞKUR-SSK ve VERGİ borçları için tanınan müçbir sebep süresi haziran ayının 30`unda sona erdi.  Ekonomik krizin hala hüküm sürdüğü ilimizde, Esnaf dükkan kirasını ödemekte zorlanırken şimdi; Hem eski borçları ödeyecek hemde mevcut BAĞKUR-SSK ve VERGİlerini ödeyecek. Borçlar silinmezse birçok esnaf batacak ve işkur kapılarına mahkum edilecek. Yerlerine hazırda bekleyen Suriyeliler hemen dükkan açacak. Bu millet sizi asla affetmez… Kilis Milletvekilleri olarak bu konuya mutlaka duyarlı olmanızı bekliyoruz.

Kilisli üstüne düşeni yaptı ve İktidar Partisi Milletvekili adaylarını kazandırdı. Hemde sadece bu seçimde değil 2002 yılından buyana tüm yerel ve genel seçimlerde şimdi sıra sizde. Bu ödenemeyecek borçlarımızı sildirme zamanı….

Sözünde dur Başkan..! Yoksa Aday olma

2017 yılında Kilis Ticaret ve Sanayi Odasındaki bir toplantıda İş adamlarına Mücbir sebep dolayısıyla biriken BAĞKUR-SSK ve VERGİ borçları sildirme sözü veren sayın belediye Başkanı Hasan Kara`dan sözünü tutmasını bekliyoruz. Buradan seçimleri kazandırdığı için sevinç nidaları atan ve bu seçimi ben kazandırdım  diyen Belediye Başkanımız Hasan Kara, Tüm Kilis Halkı olarak biliyoruz ki istersen sen bu borçları sildirebilirsin… Kilisliler olarak biz seçimi sana kazandırdık ve seni sevindirdik, Şimdi de sıra sende… SENDE BİZİ SEVİNDİR…

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
KİLİS

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?