kilisinsesi.com.tr
KİLİS`TE TRAFİK DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR
Genel
8 Kasım 2017
admin

KİLİS`TE TRAFİK DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

KİLİS`TE TRAFİK DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR Kilis İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kilis merkez ve çevre yollarında...

KİLİS`TE TRAFİK DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Kilis İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kilis merkez ve çevre yollarında denetimlerine devam ediyor.

Kilis-Gaiantep kara yolunda 24 saat trafik kontrolleri devam ediyor. Kilis Emniyet Müdürlüğü Trafik ekipleri tarafından mobil karakollar ile çevre yolunda araç kontrollerine ge ve gündüz devam ediyor.

Çevre yolu üzerinde araçları durdurarak emniyet kemeri ve plaka kontrolü yapan Trafik Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, sürücülerin ve araç içerisinde bulunan kişilerin olası bir kazaya karşı güvende olmaları bakımından emniyet kemeri takmalarının önemini anlattı.

Kilis’te, artan trafik kazaları ile kurallara uymayan motosiklet sürücülerinin aşırı hız yapması yüzünden motosikletler üzerinde denetimler sıklaştırıldı.

Hafta içi ve hafta sonu sıklıkla farklı farklı caddelerde gerçekleştirilen denetimlerde ekipler, sürücülerin Genel Bilgi Taraması (GBT), standart dışı plaka, emniyet kemeri ve hız kontrolü yapmaya devam ediyor.

Yapılan kontrollerde kusurlu bulunan araç sürücülerine gerekli cezai işlemler uygulanıyor.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN