Türk ve Arap Ülkeleri İş Adamları Derneği KİLİS`te KURULDU

Türk ve Arap Ülkeleri İş Adamları Derneği KİLİS`te KURULDU

Türk ve Arap Ülkeleri İş Adamları Derneği Kilis`te Seyit Hürcan Başkanlığında kuruldu. İlimizde kurulan TURAB Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: 1-Seyit Hürcan, 2-İbrahim Zazaoğlu,3-Murat Evran,4-Murat Sevengüli5-Ahmet Kın, 6-Abdullah Olabi,  7-Mehmet Mestanoğlu, 8-Ali Gırer, 9-Levent Gülkurusu,10-Bünyamin Ekşi, 11-Mehmet Ali Özyer, 12-Mustafa Canbaloğlu, 13- Sadık Sarıdağ, 14 -Lokman Bitken, 15- Bülent Tohumcu, 16- Osman Doğan, 17- Mustafa Bıcakkesmez ve18 -Mustafa Kudeytoğlu

Yeni Dernek Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri Yeşilçam Cafe de Sabah Kahvaltısında basın mensupları ile bir araya geldi.

Dernek Başkanı Seyit Hürcan dernekle ilgili basına bilgi verdi; 3 martta derneğimizin açılışını yaparak  130 kişilik Suriyeli tüccarla Türkiye Suriye iş formunu gerçekleştireceğiz. Derneğimiz 16 yıl önce kuruldu ve Türkiye`nin bir çok ilinde şubeleri bulunuyor. Bizlerde Kilis`te şubesini kurduk. Ayrıca Derneğimiz bir çok Arap ülkesi ile ticaret yapıyor. Bizlerde ilimizin bu ticaretten faydalanabilmesi için kollarımızı sıvadık. İnşallah ilimiz için hayırlı çalışmaları imza atarız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?