kilisinsesi.com.tr
Valimiz Soytürk, Engellileri unutmadı
4 Aralık 2019
admin

Valimiz Soytürk, Engellileri unutmadı

Valimiz  Recep Soytürk, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Kilis Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine ziyarette bulundu. Dernek Başkanı Hasan...

Dernek Başkanı Hasan Baştürk ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Vali Soytürk, engelli vatandaşlarımızla bir araya gelerek sohbet etti.

Engelli vatandaşlarımızın taleplerini dinleyen Vali Soytürk, devletimizin engelliler için sunduğu hizmetler konusunda görüş ve değerlendirmelerde bulundu.

Herkesin bir engelli adayı olduğunu unutmaması gerektiğinin dikkatini çeken Vali Soytürk, engellilerin yaşam standartlarının iyileştirilmesi ve kolaylaştırılması sosyal devletin asli görevidir hatırlatmasında bulundu.

İlimizde engelli vatandaşlarımızın karşılaştıkları sorunların çözümü için çalışmalar yürüten Kilis Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başta olmak üzere diğer tüm sivil toplum örgütlerine ve kamu kuruluşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür eden Vali Soytürk, engelli vatandaşlarımızın Engelliler Günü’nü kutladı.

Vali Soytürk’ün ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Hasan Baştürk ve engelli vatandaşlarımız ziyaretten dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Valimiz Sayın Recep Soytürk, programının ikinci durağında engelli esnaflarımızdan Mustafa Göktaşlı’yı ziyaret etti. Anahtarcılık mesleği ile uğraşan Göktaşlı ile bir süre sohbet eden Vali Soytürk, Göktaş’lının da Engelliler Günü’nü kutlayarak hayırlı işler dileklerinde bulundu.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN