DERNEĞİMİZDEN MHP`YE ZİYARET

DERNEĞİMİZDEN MHP`YE ZİYARET

DERNEĞİMİZDEN MHP`YE ZİYARET

Kilis Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanlığını ziyaret ettiler.

Ziyarette MHP İl Başkanı Hasan Mısırlıgil ile birlikte Merkez İlçe Başkanı Ülkü Ocakları Başkanı ve Kadın Kolları Başkanıda hazır bulundu.

Kilis Gazeteciler Cemiyeti üyeleri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa Demir`i ziyaret eden dernek üyeleri yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil, Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin ziyaretlerinde duyduğu memnuniyeti balirterek, MHP İl Başkanlığı olarak Kilisimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda bizlere destekleriniz için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum. 01.10.2017 günü saat 10:00 da Öğretmen evi Müdürlüğü Konferans salonunda kongreler sürecimizi gerçekleştireceğiz.

Merkez İlçe Başkanı Mustafa Demir, Milliyetçi Ülkücü Hareketin mensuplarını 01 Ekim 2017 Pazar günü yapılacak Merkez ilçe başkanlığı kongresine katılmaya davet etti.

Gazetecilerin ziyaretinde MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil, Merkez İlçe Başkanı Mustafa demir, Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Yılmaz ve Kadın Kolları Başkanı Sevgi Karabaş ziyarette hazır bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.