kilisinsesi.com.tr
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Kilis`e geldi
10 Nisan 2018
admin

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya Kilis`e geldi

AK Parti Kilis Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi Alaaddin yavaşça Kültür Merkezinde yapıldı. Haluk Korkmaz’ın tek liste ile girdiği kongreye...

AK Parti Kilis Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi Alaaddin yavaşça Kültür Merkezinde yapıldı.

Haluk Korkmaz’ın tek liste ile girdiği kongreye Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya başta katılırken AK Parti Gençlik Kolları Genel başkanı Melih Ecertaş, AK Parti Kilis İl Başkanı İzzet Toprak, AK Parti Kilis Milletvekilleri Ecz. Reşit Polat, M. Hilmi Dülger, Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, Kilis İl Genel Meclisi Başkanı M. Metin Karakuş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Neşat Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi Kilis İl Başkan Vekili Ökkeş Çıkım, Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Levent Koyuncuoğlu ile beraber AK Partili Belediye Başkanları ilçe başkanları ve Partililer ile Kilisli vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Divan seçimi yapıldı. Divan seçimi sonrası konuşmalara geçildi.

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, AK Parti Kilis milletvekilleri M. Hilmi Dülger ve Ecz. Reşit Polat’ın konuşmasının ardından AK Parti Kilis il Başkanı izzet Toprak bir konuşma gerçekleştirdi. İzzet Toprak’ın konuşmasının ardından da Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş konuşmasını yaptı.

Salona Kilis’e özgü zılgıtlar ve yoh yohlar eşliğinde giren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya yaptığı konuşmada;

“ Kilis tarih boyunca mazlumun yanında olmuştur. Kilis her seçimde AK partiye büyük destek sağlamıştır. Şimdi inanıyorum ki geçtiğimiz seçimde %65 oy alan partimiz bu seçimde % 70 in üzerinde oy alacaktır. Ben önceki dönem Gençlik Kollarımızda çalışan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Görevi devralacak arkadaşlara başarılar diliyorum” dedi.

Bakan Fatma Betül Sayan Kaya’nın konuşmasının ardından seçimlere geçildi. Tek liste halinde seçimlerde Haluk Korkmaz AK Parti Kilis Gençlik Kolları Başkanı seçildi.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN