kilisinsesi.com.tr
“AK BULGUR” FABRİKADAN HALKA SATIŞ NOKTASI
2 Aralık 2020
admin

“AK BULGUR” FABRİKADAN HALKA SATIŞ NOKTASI

“AK BULGUR” FABRİKADAN HALKA SATIŞ NOKTASI İlimizde Organize Sanayi Bölgesinde üretimine devam eden ve ilimizde yetişen ürünlerle imalat yapan AK...

“AK BULGUR” FABRİKADAN HALKA SATIŞ NOKTASI

İlimizde Organize Sanayi Bölgesinde üretimine devam eden ve ilimizde yetişen ürünlerle imalat yapan AK BULGUR FABRİKASI satış noktası açtı.

İlimizin köklü ailelerinden olan Merhum Düğmeci Hacı`nın oğlu Osman Çolak tarafından Organize Sanayi Bölgesinde imalata başlayan AK BULGUR FABRİKASI bir yenilik daha yaparak şehir merkezinde TAPU müdürlüğü karşısında Fabrikadan halka satış noktası açtı.

Mecit ve Celil Çolak Kardeşler tarafından açılan satış noktasında AK BULGUR FABRİKASI üretilen tüm ürünlerin yanı sıra Proyem ürünleri de satılmaktadır.

Mecit ve Celil Çolak Kardeşler yaptıkları açıklamada; “Halkımız ya Fabrikaya telefonla sipariş verip ürünlerini alıyor yada OSB`ye Fabrikaya giderek ihtiyaçlarını temin ediyorlardı. Artık OSB`ye gitmeye gerek yok Sebze Halı civarında TAPU Müdürlüğü karşısında açmış olduğumuz satış noktamıza sizleri bekliyoruz” dediler.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN