Ak Parti Merkez İlçe Seçime Hazır

Ak Parti Merkez İlçe Seçime Hazır

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Av. Neşat Yıldırım seçim çalışmalarına aralıksız deva ettiklerini belirtirken yarın seçim olsa seçime en zinde bir şekilde hazır olduklarını belirtti.

Seçime yaklaşık 11 ay kalmasına rağmen her sandıkta sandık kurullarının oluşturulduğunu zaman zaman sandık müşahitlerine eğitimler verdiklerini dile getiren Neşat Yıldırım AK Parti olarak Kilis’te tarih yazmaya devam edeceklerini belirtti.

Yönetimi ile beraber esnaf ziyaretinde bulunan ve AK Parti Kilis Merkez ilçe Yönetim Kurulu üyesi Ziraat Mühendisi Güven Özdemir’in işyerinde kısa bir çay molası veren Başkan Yıldırım şunları söyledi;

“ AK Parti Kilis Merkez ilçe Başkanlığı olarak bu seçimin diğer seçimlerden daha önemli olduğunu belirtmek istiyorum. 11 Ay sonra yerel yönetimlerde seçimler gerçekleşecek. AK Parti olarak bizler seçime hazırız. Rabbim Kilis’imize güzel hizmetleri yapmayı nasip etsin. Kilis’imiz 2 yıldan beri zor ve sıkıntılı bir süreci geride bıraktı. Artık önümüze bakacağız. Esnafımız ile işçimiz ile çiftçimiz ile artık Kilis’imizin kalkınması ve gelişmesi için gayret göstereceğiz” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.