AK Partililer 1 Günde  19 Köyü Ziyaret Edip Sorunlarını Dinlemişler

AK Partililer 1 Günde 19 Köyü Ziyaret Edip Sorunlarını Dinlemişler

Kilis`te seçim çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. O kadar hızlı bir çalışma yapılıyor ki bir günde hemde oruçlu olarak tam tamına 19 köy ziyaret eden AK Partililer hemde, köylülerin dertlerini dinliyorlar.
ZİYARET EDİLİP SORUNLARI DİNLENEN KÖYLER
1-Beşenli, 2-Kuzuini, 3-Duruca, 4-Doğançay, 5-Tahtalı, 6-Demirışık, 7-Akçabağlar, 8-İnanlı, 9Arpakesmez, 10-Küplüce, 11-Uzunlu, 12-Narlıca, 13-İzollar, 14-Alatepe, 15-Küçükkonak, 16-Büyükkonak, 17-18-Topdağı, 19-Kuskunkıran ve 20-Çukuroba
Kilis Milletvekili ve Milletvekili adayı M. Hilmi Dülger Sosyal medya hesabından paylaştığı mesajda ; Milletvekili adayı arkadaşım Ahmet Salih Dal, İl Başkan Vekilimiz Mehmet Canarslan, İl Genel Meclisi başkanımız M. Metin Karakuş, teşkilat üyesi arkadaşlarımız ve ak davamıza gönül veren kardeşlerimiz ile birlikte Merkeze bağlı Beşenli, Kuzuini, Duruca, Doğançay, Tahtalı, Demirışık, Akçabağlar, İnanlı, Arpakesmez, Küplüce, Uzunlu, Narlıca, İzollar, Alatepe, Küçükkonak, Büyükkonak, Topdağı, Kuskunkıran ve Çukuroba köylerimizi ziyaret edip köy halkımızın sorunlarını dinleyerek 24 Haziran seçimleri için destek ve dua istedik. Herşey Güçlü Türkiye Güzel Kilis için.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.