Ak Parti`nin Kurucularından Bekir Kurtaran, Ak Parti’den Aday Adayı Oldu

Ak Parti`nin Kurucularından Bekir Kurtaran, Ak Parti’den Aday Adayı Oldu

AK Parti’nin kurucuları arasında yer alan Gençlik Kolları, İl ve Merkez ilçe Yönetimlerinde görev almış olan Bekir Kurtaran AK Parti’den 24 Haziran dayapılacak Milletvekilliği seçimleri için aday adayı oldu.
Geçtiğimiz günler içerisinde aday adaylık müracaatını AK Parti Kilis il başkanlığına gelerek yapan Bekir Kurtaran müracaat dikleçesini AK Parti Kilis il Başkanı İzzet Toprak’a teslim etti.
Çıkm ış olduğu bu yolda Kilislilere hizmet etmenin büyük bir şeref ve onur olduğunu söyleyen AK Parti Kilis Millevtekili Aday Adayı bekir Kurtaran şunları söyledi;
” AK Parti Kilis il teşkilatının Kilis’te kurucuları arasında yer almaktayım. Kilis Gençlik Kollarında, il Yönetiminde ve Merkez ilçe yönetiminde önceki yıllarda görev alarak çalıştım. Partimi ve Kilisimi seviyorum ve hizmet etmek istiyorum. Kilis Milletvekilliğini en güzel şekilde yapacağıma inanıyorum. Dostlarımın arkadaşlarımın tavsiyesi ile Aday adaylık müracaatımızı yaptık. Rabbim bizleri çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda utandırmasın. Kilis’in içerisinde buılunduğu sorunları ve sıkıntıları çok yakından biliyorum. İnşallah Kilisli hemeşerilerimiz ile beraber bu sorunların ve sıkıntıların üstesinden geleceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.