AL SANA PROJE, TEK EKSİĞİMİZ BUYDU

AL SANA PROJE, TEK EKSİĞİMİZ BUYDU

Biz ne dertteyiz Bakanlık ne dertte… Kilis`te tek eksiğimiz bu gibi Bakanlığın yaptığı projeye bak… Kilis`te sokak sağlıklaştırma çalışmaları başlatıldı. Artık cebinizde para olmasa da, işiniz güzel olmasa da olur çünkü güzel ve tarih kokan sokaklarımız var. Elinizi cebinize attığınız ve parayı bulamadığınız zaman veya borç kapıya dayandığı zaman bu sokakta bir gezinti yaparak zor durumdan kurtulabilirsiniz.  Kilis`te Sokak Sağlıklaştırma projesinin 2. etabı başladı.

Kültür ve Turizm  Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Müdürlüğü Gaziantep Rölöve ve Anıtlar Müdürlüğü tam 1 milyon 825 bin 217 TL değerinde Kilis Sokak Sağlıklaştırma uygulamaları 2. etap projesini uygulamaya başladı. İlimize füzeler ve roketler düşerken veya düştükten sonra bizleri ziyaret eden sayın bakanlarımız ziyaret sonrası sadece “vah vah” diyerek Ankara`ya gittiler ve bir daha dönmediler.

İlimize füzelerin düşmesine sadece Kültür ve Turizm  Bakanlığı duyarsız kalmadı ve proje hazırladı uygulamaya koydu. Buradan sayın bakanımıza duyarsız kalmadığı için teşekkür ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.