Av. Neşat Yıldırım “24 Haziran Seçimlerinde Ak Partiden Aday Adayıyım”

Av. Neşat Yıldırım “24 Haziran Seçimlerinde Ak Partiden Aday Adayıyım”

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Av. Neşat Yıldırım 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerde AK Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.
Yaklaşık iki dönemden beri AK Parti Merkez ilçe Başkanlığı görevini yürüten AV. Neşat Yıldırım 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekili seçimleri için görevinden istifa ederek Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Dün sabah Kilis’te görev yapan basın mensupları ile bir araya gelen AK Parti Kilis Milletvekili Aday adayı Av. Neşat Yıldırım “Rabbim çıkmış olduğumuz bu kutlu hizmet yolunda bizleri utandırmasın” dedi.
AK Parti Merkez ilçe eski Başkanı Ak Parti Milletvekili aday adayı Av. Neşat Yıldırım yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“ Yaklaşık 2 dönemden beri büyük bir gayret ve heyecan ile AK Parti Merkez ilçe Başkanlığı görevini yürütüyorum. Gerek Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve gerekse Adalet ve Kalkınma Partimizin gençlere verdiği önemi çok iyi biliyorum. Milletime hizmet yarışına katılmak için 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel seçimleri için Adalet ve Kalkınma Partimizden aday adaylığımı açıklıyorum. Yine Ak Parti Merkez ilçe Başkanlığından istifa etmiş olduğum gibi 3 dönemden beri Kilis barosu Genel Sekreterliği görevinden de ayrılmış bulunmaktayım. Rabbim bizleri sevgili Kilisli hemşerilerime güzel hizmetler yapmayı nasip etsin” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.