AVRUPA STANDARTLARINDA TEKNOLOJİK MAKİNALARLA HİZMETE BAŞLIYORUZ

AVRUPA STANDARTLARINDA TEKNOLOJİK MAKİNALARLA HİZMETE BAŞLIYORUZ

Kilis’in Önde Gelen Zeytin  üreticilerinden Şerif Mercimek Kurduğu Fabrikada tercihini Avrupa Standartlarında üretim yapan HAUS Makine dan yana kullandı.

Kilis’in önde gelen zeytin üreticilerinden Şerif Mercimek, Duruca (Karnebi) yolu mevkiinde kurmuş olduğu Şerif Mercimek Zeytinyağı Fabrikasında   zeytinyağı üretiminde halkımıza en kaliteli hizmeti vermek amacıyla  Tercihini Avrupa Standartlarında üretim yapan HAUS Makine den yana kullandı. Mercimek ‘Amacımız,  belirlediğimiz vizyon doğrultusunda müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en iyi makinelerle , en güler yüzlü personelle ve en hijyenik koşullarda hizmet sunmaktır. Bu sezon fabrikanın açılışıyla müşterileriyle buluşacaklarını dile getirdi.

Şerif Mercimek Zeytinyağı Fabrikasında Bölgemizde ilk olarak, Avrupa standartlarında teknolojik makineler kullanılmıştır. Bu sayede zeytinyağı üreticilerin eski ve düşük verimli zeytin işleme sistemlerinden kurtararak modern ve , yüksek kalitede zeytinyağı elde edilmesi sağlanmıştır.

Elektronik ve elektromekanik ölçme ve kontrol ekipmanları en son teknolojiyle geliştirilmiştir.

Dekantörlerin performansları yüksek mukavemetli ve korozyona dayanıklı malzemelerle üretilmiştir.

Proses üniteleri yüksek kalite, maksimum verimlilik hedeflenerek ürün tüzüklerine uygun müşteri beklentileri göz önüne alınarak yapılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.