AVUKATLAR, AVUKATLAR GÜNÜNDE BİRARAYA GELDİLER

AVUKATLAR, AVUKATLAR GÜNÜNDE BİRARAYA GELDİLER

5 Nisan Avukatlar günü dolayısıyla Kilis Barosu Avukatlar için akşam yemeği tertip etti. Kilis 7 Raalık Üniversitesi karşısında bulunan ikinci Bahar Lokantasında verilen akşam yemeğine Avukat olan Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara yine avukat olan eşi Gülsen Kara ile beraber katıldı.

Kilis barosuna kayıtlı bütün avukatlar eşleri ile beraber akşam yemeğine katılırken nezih bir ortamda müzik dinletisi ile geçen programda Kilis Baro Başkanı H. Muammer Fazlıağaoğlu bir konuşma yaptı.

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara ile yaptıkları görüşmeden sonra farkındalık oluşturmak adına DOWN Sendromlu çocuklar için Kafe açılacağının müjdesini alan Baro Başkanı Fazlıağaoğlu şunları söyledi;

“ Öncelikle davetimize icabet edip bizleri kırmayarak bu akşam yemeğinde bizimle beraber olan tüm Baro üyesi arkadaşlarıma ve Sayın Belediye Başkanımıza hoş geldiniz diyorum. Baromuz böyle bir gecede üyelerimiz ile beraber akşam yemeğinde buluşmayı kararlaştırdı. Az evvel Kilis belediye Başkanımız ile yapmış olduğumuz görüşmede farkındalık oluşturmak adına DOWN Sendromlu çocuklar için kafe sözünü başkanımızdan aldık. Allah hayırlı ve uğurlu eylesin. İnşallah bu kafeyi en kısa zamanda hayata geçireceğiz” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.