kilisinsesi.com.tr
AYKANAT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
2 Ağustos 2017
admin

AYKANAT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

AYKANAT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat’ın oğlu Mahmut Nedim, Ahmet Kelle`nin kızı Münevver ile...

AYKANAT AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat’ın oğlu Mahmut Nedim, Ahmet Kelle`nin kızı Münevver ile muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Grand Aykanat Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aykanat ile eşi Nuran Aykanat ve gelinin babası Ahmet ile annesi Münevver Kelle misafirlerle yakından ilgilendi.

Grand Aykanat Plaza’da yapılan yemekli düğün törenine Belediye Başkanı Hasan Kara, milletvekili Hilmi Dülger, eski milletvekili A. Salih Dal,  protokol üyeleri, daire amir ve müdürleri ile davetliler katıldı.

Davetlilerin gönüllerince eylendiği düğün töreninde 7’ye yakın ünlü sanatçı ve Sevgı Soylu, İhsan Güvence, Mehmet Yakar ve Sahap Akagün sahne aldı. Sanatçılar birbirinden güzel şarkıları ile geceye renk kattı. Hayırsever işadamı Mehmet Aykanat, Dügüne gelen davetlileri tek tek karşıladı ve yer gösterdi.  Aykanat “Bu mutlu ve güzel günümüzü bizimle paylaşmak üzere gelen tüm misafirimize şükran borçluyum ve mesajla, telefonla duygularını ileterek çiçek göndererek  bütün misafirlere herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN