Bakan Eroğlu Kilis`e Geldi

Bakan Eroğlu Kilis`e Geldi

Dün Kilis`e gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Valilik, temel atma ve esnaf ziyaretinde bulundu.
Bakan Eroğlu; Kilis’te bugün 4 tesisin temelini atacaklarını dile getiren Eroğlu, “Burada en modern sulama sistemi yapılacak. İnsanlar, bir ağaç altında dinlenmek istiyor. Dolayısıyla hastane avlusu dahi olsa hepsini ağaçlandırıyoruz. İsteyen kurumlarımıza da ücretsiz fidan veriyoruz. Bugün 138 milyon liralık bir yatırımla Kilis’e geldik. Hayırlı olsun. AK Parti hükümetleri döneminde 4 milyar liralık yatırım yaptık. Kilis küçük ama nüfus başına en fazla yatırım yaptığımız yer burası.” diye konuştu.
Bakan Eroğlu esnafı ziyaret etti
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kilis’te esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlarla sohbet etti.
Bakan Eroğlu, Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 138 milyon lira tutarındaki 4 tesisin açılış töreninin ardından, Murtaza Caddesi’ndeki esnafla görüştü.
Burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Eroğlu, sohbet ettiği vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi, onlara bitkisel çay hediye etti.
Eroğlu, çocuklarla da yakından ilgilendi.
Bakan Eroğlu’na, Vali Mehmet Tekinarslan, AK Parti Kilis Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, Belediye Başkanı Hasan Kara, AK Parti Kilis milletvekili adayı Ahmet Salih Dal ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Canarslan eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.