kilisinsesi.com.tr
BAKAN GELİYOR HESAP SORACAK
28 Eylül 2019
admin

BAKAN GELİYOR HESAP SORACAK

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bugün ilimize gelecek. İlimize gelen Bakan Pakdemirli “Kilis`te dağlık ve tarıma elverişsiz arazi kalmadı...

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bugün ilimize gelecek. İlimize gelen Bakan Pakdemirli “Kilis`te dağlık ve tarıma elverişsiz arazi kalmadı mı neden  1. dereceden Tarım Arazilerini ve sulu tarım arazilerini imara açıyorsunuz” diyerek yapanlardan hesap soracak mı. 

Kilis`in Doğusu ve Güneyi tarım arazisi olurken Batısı ve Kuzeyi neredeyse tamamen dağlık arazi.  Lütfen Sayın Bakanımız kafasını kaldırsın ve etrafına baksın.  

Ayrıca Bakanımız Kilis`te yıllarca Zeytin yetiştiriciliği Uygulama alanı olarak kullanılan araziye yapılan Yeni Belediye Hizmet binasının hesabını da soracak mı.

1. Dereceden Sulu Tarım arazisine yapımına başlanan  Devlet Hastanesinin de hesabını soracak mı.

Bugün Öğleden sonra ilimize gelecek olan  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli çeşitli temaslarda bulunacak.  Ticaret odasında bir toplantı yapacak ve sorunları dinleyecek. Öğle yemeğini ve Akşam yemeğini ilimizde yiyecek olan Bakan bazı oda başkanları ile görüşerek sorunlarını dinleyecek.  Akşam yemeğinden sonra ilimizden ayrılacak.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN