BAŞKAN ÇELİK ZİRAAT ODASINA YENİDEN ADAYIM

BAŞKAN ÇELİK ZİRAAT ODASINA YENİDEN ADAYIM

Kilis Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelik bazı illerde hala ziraat odası binası yok iken biz şuanda kendi binamızda hizmet veriyoruz.

Kilis Ziraat Odası Başkanı Abdullah Çelik ve Genelsekreter ümit Deli ile yönetim kurulu üyeleri ulusal ve yerel basın mensuplarıyla biraraya geldi. Başkan Çelik, “Ziraat Odası olarak her zaman çiftçimizin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Daha önce bilindiği üzere odamıza ait binamız yok idi. Tüm enerjimizi harcayarak Kilis`e yakışır çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilen yeni binamızı yaptırdık. Kilisli çiftçilerimizin sorunlarını birinci elden Tarım Bakanlığına ulaştırıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Tarım Bakan yardımcısı ile bir görüşme yaptık bizim çiftçilerimizin acilen tohumluk ihtiyacının olduğunu belirttik. Bilindiği üzere Kilisli çiftçilerimiz bu yıl afetlerle tüm hasatlarını kaybettiğini bu nedenle tohum desteğinin acilen verilmesini aksi takdirde çiftçilerimizin ekim ekemeyeceklerini söyledik. Sağolsun Bakan Yardımcımızda acilen talimat vererek Kilis`e tohumluk desteğinin verileceğini belirtti. Bizler çiftçilerimizin ne durumda olduğunu iyi biliyoruz çünkü bizde çiftçilik yapıyoruz. Bu güne kadar tüm enerjimizi çiftçilerimiz için harcadık bundan sonrada yine çiftçilerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bilindiği üzere önümüzdeki aylarda odamızın bir seçimi var, Allah izin verirse yeniden başkanlığa talibim, çiftçimize bu zamana kadar en iyi hizmeti vermeye çalıştık ve bundan sonrada en iyi bir şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Genelsekreter Ümit Deli`de İlimiz Tarımının Genel sorunları, Ziraat Odasının çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.