BAŞKAN MISIRLIGİL GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN MISIRLIGİL GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN MISIRLIGİL GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.
Mısırlıgil, yayımladığı mesajında,Bağımsız ve tarafsız basının olmadığı tüm ülkelerde, demokrasiden ve hürriyetten bahsedilmesi kesinlikle doğru olmayacağını kaydetti.
Mısırlıgil, mesajında şunları söyledi: “Günümüzde iletişim dünyasının en güçlü organları arasında yer alan basın; halkın haber alma kaynağı, kamuoyu oluşturma, kamuoyunu bilinçlendirme ve ifade özgürlüğünün en büyük teminatlarındandır.
Milliyetçi Hareket Partisi olarak üzerimize düşen görev anlayışı ve sorumluluk bilinci içerinde, güç şartlarda görevlerini yerine getirmeye çalışan tüm basın çalışanlarına yardım ve desteklerimizin artarak süreceğini ve hizmet kapılarımızın her daim kendilerine açık olacağını bu vesile ile belirtmek isteriz.
Büyük bir özveri ile görevlerini yürüttükleri sırada yaşamlarını yitiren tüm basın çalışanlarına da Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralananlara da acil şifalar diliyoruz. Teşkilatım ve Şahsım adına Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, Basınımızın Güzide Çalışanlarının da sağlık, mutluluk içersinde başarılarla dolu nice yıllar geçirmelerini Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum.”dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.