BEDENİ KÜÇÜK AMA YÜREĞİ BÜYÜK! BAYRAĞIMIZI DAMA ASARKEN DAMDAN DÜŞTÜ!

BEDENİ KÜÇÜK AMA YÜREĞİ BÜYÜK! BAYRAĞIMIZI DAMA ASARKEN DAMDAN DÜŞTÜ!

BEDENİ KÜÇÜK AMA YÜREĞİ BÜYÜK! BAYRAĞIMIZI DAMA ASARKEN DAMDAN DÜŞTÜ!

Kilis’in Musabeyli ilçesinde Haydarlar köyünde ikamet eden 10 yaşındaki Halil Yıldırım, 2 katlı olan evlerine Türk Bayrağı asmaya çalışırken dengesini kaybederek yaklaşık 15 metre yükseklikten aşağı düşerek ağır yaralandı.

Kilis’in Musabeyli ilçesine bağlı Haydarlar köyünde ikamet eden Halil Yıldırım, Mehmetçiğe destek olmak için 2 katlı olan evlerine Türk bayrağı asmak istedi. Halil Yıldırım, Türk bayrağını asmaya çalışırken dengesini kaybedip yaklaşık 15 metre yükseklikten aşağıya düşerek ağır bir şekilde yaralandı.

Yıldırım, ambulans ile Kilis devlet hastanesine kaldırılıp yapılan teşhiste belinde üç kırık, boynunda çıtlak ve kolunun kırıldığını tespit ettiler.

Bedeni küçük ama yüreği büyük olan yavrumuz, vatan sevgisi uğruna bayrak asmaya çalışırken damdan düşen 10 yaşındaki Halil Yıldırım, “Bayrağı asamadım ama iyileşir iyileşmez hemen köyüme gidip yarım kalan işimi bitirip, Türk bayrağımızı asacağım” dedi.

Halil Yıldırım’ın amcası Mustafa Yıldırım, durumuna üzüldüğünü fakat, yeğeni ile gurur duyduğunu dile getiren Yıldırım ülkemizin onuru, gururu ve şerefi olan şanlı Türk bayrağımız için hepimizin başı, bedeni feda olsun dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.