kilisinsesi.com.tr
BELEDİYE BAŞKANINDAN GAZETEMİZE ZİYARET
Genel
30 Haziran 2017
admin

BELEDİYE BAŞKANINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

BELEDİYE BAŞKANINDAN GAZETEMİZE ZİYARET Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, Gazetemizi ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Gazetemizin Sahibi...

BELEDİYE BAŞKANINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, Gazetemizi ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Gazetemizin Sahibi Mehmet Reyhanlı`yı ziyaret eden Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, “Kilis Belediyesi olarak sosyal bir belediyecilik anlayışı ile çalışıyoruz. Sosyal belediyecilik gerçekten zor. Her zaman eleştiriye açık oluyorsunuz. Bizler olumlu ve yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Vatandaşlarımız Bana her zaman ulaşabilir ve olumlu eleştirilerini söyleyebilirler. Sosyal belediyeciliğin birinci kuralı budur. Bizler Kilis Belediyesi olarak ilimizde özellikle kapısını çalacak bir yakını kalmamış insanlara ulaşıyor ve kapılarını çalarak ihtiyaçlarını gidermeye gayret gösteriyoruz. Tabi bu konuda mahallelerde açtığımız sosyal tesislerimiz aracılığıyla yapıyoruz. Sosyal tesislerimizde çalışanlarımız bu işleri özveri ile yapıyorlar. Kendi elleriyle hazırladıkları yemekleri, tatlıları ve şerbetleri ikram ediyorlar. Özellikle buradan sosyal tesislerimizde çalışanlara teşekkür ediyorum”

Resul Osman Dağına yapımına başladığımız parkta çalışmalarımız son hızla devam ediyor. Zamanı müsait olan vatandaşlarımız burayı ziyaret ederek çalışmalarımızı yerinde görebilirler.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN