Bizimle Yürü Kilis!

Bizimle Yürü Kilis!

Milliyetçi Hareket Partisi Kilis Milletvekili Adayı Abdullah Alpdağ;
BİZ GÜCÜMÜZÜ BELEDİYENİN KASASINDAN DEĞİL, MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDEN ALIYORUZ
Milliyetçi hareket Partisi (MHP) Kilis İl teşkilatı Kilis`te 2-0 yapabilmek için dur durak bilmeden çalışıyor. Kilis Milletvekili Adayları hasan Mısırlığil ve Abdullah Alpdağ, Cadde Cadde, Sokak Soka ve Köy Köy dolaşarak oy istemeye devam ediyorlar.
Milliyetçi Hareket Partisi Kilis Milletvekili Adayı Abdullah Alpdağ;
“Çıktığımız bu yolun zor olduğunu biliyorduk, ayağımıza dikenler batacağının bilincindeydik, devletin kaynaklarını kendi istikballeri için feda edeceklerini biliyorduk. Kilis Belediyesinin bütçesinden yanına milletvekili adayını alarak propaganda yapanlara meydan okumaya hazırdık”.
“Çünkü, biz gücümüzü belediyenin kasasından değil, milletimizin gönlünde edindiğimiz yerden alıyoruz! Adil olmanızı beklemiyoruz, vicdanınızın kabul ettiği tüm yöntemleri kullanabilirsiniz. Eninde sonunda 3 Hilal köhneleşmiş vicdanlarınızda ışık olup patlayacaktır! Sizler, Oruçlu insanları güneşin bağrında sizi dinlemeye mahkum ederken, bizler, inanmış, davaya adanmış ömürlerle yürüyoruz. O insanların hakkını sizden soracağız. Nefislerimizi elinde tutan Allah’a yemin olsun ki, bu şehri sizlerin yitip tükenmiş köhne vicdanlarınıza teslim etmeyeceğiz!
Bu uğurda ödenecek bütün bedelleri ödemeye hazırız!
Bizimle Yürü Kilis!
Milliyetçi Hareket Partisi Kilis Milletvekili Adayı Abdullah Alpdağ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.