BÖLGEDE EN BAŞARILI İLÇELER OYLAMASINDA MUSABEYLİ 1. OLDU

BÖLGEDE EN BAŞARILI İLÇELER OYLAMASINDA MUSABEYLİ 1. OLDU

BÖLGEDE EN BAŞARILI İLÇELER OYLAMASINDA MUSABEYLİ 1. OLDU

Türkiye Belediye Başkanları Birliğinin Bölgede en başarılı ile çe Belediye Başkanları oylamasında Kilis’in Musabeyli ilçesi Belediye Başkanı Bölgede en çalışkan Belediye Başkanı seçilerek birinci oldu.

Bölgede bulunan illerin ilçe Belediye Başkanları arasında yapılan araştırmada Musabeyli Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz bölge birincisi seçilirken Türkiye Geneli oylamasına girmeye hak kazandı.

Musabeyli ilçe Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz yaptığı açıklamada;

“Türkiye Belediye Başkanları Birliği’nin yaptığı oylama sonucu Musabeyli Belediye Başkanı olarak şahsım Güneydoğu Bölgesi’nin en beğenilen ilçe belediye başkanı seçilmiştir.

Bu vesileyle başta Musabeyli’nin sonrasında Kilis’in adını bütün Türkiye’ye duyurmayı başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki ay, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı ödül töreninde ödülümüzü alacağız.

Bu ödül yalnızca şahsıma veriliyor olsa da hiç şüphesiz, beni destekleyen değerli ekip arkadaşlarımın ve sizler muhterem hemşerilerimin ortak çalışması sayesindedir. Bu mutluluğu bizlere yaşattığınız için hepinize teşekkür ederim. Allah birliğimizi ve dirliğimizi bozmasın. Nice ödüllere nice başarılara yine hep birlikte inşallah imza atacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.