BTP’DEN CHP’YE ZİYARET!

BTP’DEN CHP’YE ZİYARET!

BTP’DEN CHP’YE ZİYARET!

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Kilis İl Başkanlığını ziyaret etti.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar ve beraberindeki heyet, CHP Kilis İl Başkanlığını ziyaret etti.

CHP Kilis İl Başkanı Mehmet Akif Perker ve CHP’lilerin katıldığı ziyaret esnasında konuşan BTP Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar, Atatürk’ün Osmanlı imparatorluğunun küllerinden bir devlet kurmayı başaran eşsiz bir lider olduğunu hatırlatarak, “Sayın Genel Başkanımız Hoş geldin Atatürk isimli eserinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bilinmeyen yönleriyle ortaya koydu. Herkesin bu kitabı okuması ve Atatürk’ü tam anlamıyla tanıması ve anlaması gerçekten çok önemli bir husustur. Dünyada artık bir ekonomi savaşı başladı. Bu daha işin başlangıcıdır” diye konuştu.

CHP Kilis İl Başkanı Mehmet Akif Perker ise, Mustafa Kemal Atatürk’ün Prof. Dr. Haydar Baş tarafından gündeme getirilmesinin çok önemli olduğunu hatırlatarak, “Bizim için önemli olan hukukun üstünlüğüdür, adaletin sağlanmasıdır. Bizim dürüst insanlara ihtiyacımız var. Bizim ittifakımız menfaatlere dayalı değildir, ilkeleri olan bir çalışma içerisinde olacağız” dedi.

Daha sonra BTP Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar CHP İl Başkanı Perker’e, BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın kaleme aldığı “Hoş geldin Atatürk” isimli eseri hediye etti. Perker, “Bu güzel ve anlamlı armağanlarından dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.