kilisinsesi.com.tr
Cezaevinin Yolunun Yapılması İçin Birilerinin Ölmesi mi Lazım
19 Nisan 2018
admin

Cezaevinin Yolunun Yapılması İçin Birilerinin Ölmesi mi Lazım

Kilis L Tipi Kapalı cezaevine giden yol sahipsiz. Cezaevine ziyarete gelenler veya çalışanlar bu yolda gidip gelirken rezil oluyorlar. Çalışan...

Kilis L Tipi Kapalı cezaevine giden yol sahipsiz. Cezaevine ziyarete gelenler veya çalışanlar bu yolda gidip gelirken rezil oluyorlar. Çalışan Memurlar hergün bu yolda rezil olduklarını belirterek; “Yetkililer bizi bir gün önce bu yoldan kurtarsınlar. Hergün gidip gelirken rezil oluyoruz ve kaza atlatıyoruz” dediler.

Cezaevine ziyarete gelen Mahkum yakınları; Yolda kaç yerde kaza atlattıklarını belirterek; “Böyle kötü bir yol hayatımda görmedim. yetkililer bu yolu yapmak için birilerinin ölmesini mi bekliyorlar. Yazıktır günahtır” dediler .

PİS KOKUDAN DURULMUYOR

Geçtiğimiz gün Kilis L Tipi Kapalı cezaevine ziyarete gittik. Cezaevinin yolları gerçekten içler acısı durumda. Bu yoldan gidip gelenlerin Allah yardımcısı olsun.

Cezaevine ulaştığımızda gidenler bilirler, sizleri pis bir koku karşılıyor. Kilis Katı Atık Tesisinin yakın olmasından dolayı buradan yayılan pis kokular Cezaevini ve çevresini yaşanılmaz duruma getiriyor. Pis kokunun yanı sıra Sivrisinekler sizleri rahat bırakmıyor. Cezaevinde mahkumların yanı sıra ziyaretçiler ve Memurlarda cezalandırılmış oluyor. Bu kokunun bir an önce çözüme kavuşturulması gerekiyor.

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN