Mustafa Korkmaz
Mustafa  Korkmaz
mustafakorkmazbuhari@hotmail.com
CIA ‘NIN KONROLÜNDEKİ ADAM
  • 0
  • 638
  • 02 Ekim 2018 Salı
  • +
  • -

            Sevgili okuyucularım: bu yazımda yine Fethullah gülen denen adamdan bahsetmek istedim, Sebebi ise haberlerde, bazı vatandaşların hala bu adamın peşinden gittiğini duymamdandır.

            Bir din adamı düşünelim, Bu saf millet onagüvenmiş, çocuklarını okullarına vermiş ve inşaatta çalışan en alt gelir gurubundan olan iyi niyetli vatandaşımız bile aldığı yevmiyesini bu adamın örgütüne himmet diye aktarmış, Âmâ niçin aktarmış? Sadece dinine, diyanetine ve vatanına bağlı ahlak sahibi gençlerin yetişmesi için.

            Peki, bu adam ne yapmış: ülkemizi bölmek isteyen bir örgütün elebaşı yakalandıktan 15 gün sonra tedavi bahanesi ile ABD ye gitmiş ve kendisine 20 yıllığına green kart(yeşil kart) verilerek Bu ülkede ikameti sağlanmıştır.

            Yıllar sonra bu terör örgütü elebaşına Bu adam hakkında sorulduğunda çok manidar bir cümle kullanmıştır.

            ‘’ BENİ  GETİREN  GÜÇ, ONU GÖTÜRDÜ’’  iyice düşünmek gerekmez mi?.

            ABD   bu adamın 400 dönümlük bir sarayda örgütü idare etmesine müsaade etmiş,, NİÇİN ACABA?,   Bu adama ülkemiz aleyhine yaptıracağı faaliyetlerin planını yaptığı için.

            Fazla detaya girmeyeceğim: şöyle bir düşünelim, Osmanlı ve cumhuriyet döneminden beri; bu adamın ülkemize verdiği zararı hiçbir kimse vermemiştir, Düşmanda dâhil.

            Devletin temeli olan silahlı kuvvetlerimiz, adalet bakanlığımız, Mülki idare, Mit, maliyevs. Bütün kurumları onarılamayacak derecede tahrip etmiş ayrıca ülkenin parlamentosunu kendi pilotlarımıza bombalatarak seçilmiş Cumhurbaşkanını ailesi ile birlikte öldürmeye teşebbüs etmiştir.

            Yukarıda saydığım eylemler hepimizin gözü önünde oldu. Peki bu eylemlerde hala iyi niyet aranabilir mi?.

            Aklı başında bir din adamınınABD de ne işi olabilir. Kendi vatanında oturup ta fikirleri ile ülkemiz lehine yöneticilerimize yardımcı olması gerekmez miydi?.

            Bu adam CIA ile beraber çalışmasa: İslam düşmanı ve ülkemizin aleyhine faaliyetlerde bulunan terör örgütlerine destek veren ve KUDUS’Ü İSRAİLE PEŞKEŞ ÇEKMEK isteyen TRUMP ne işi olabilir.

            Bu ülkede birçok aileyi parçalayan, birçok gencimizin intiharına sebep olan, Ülkenin en değerli varlığı olan beyinleri heder eden bu adama,  geçmişte yediği ekmekler haram olsun.

            Eğer dürüstse, bu ülkenin aleyhine faaliyette bulunmuyorsa, gelsin ülkesindeki adalete teslim olsun ve savunmasını yapsın, delikanlı adam bunu yapar, kendisine inanan ,güvenen saf insanların bu kadar mağdur olmasından acaba hiç vicdan azabı çekmiyor mu?.

            ABD ‘NİN. HÂKİMLERİNE GÜVENİYORDA; BİZİM HÂKİMLERİMİZE GÜVENMİYORMU?’’ acaba.

            İşte buradaaziz ATATÜRK’Ü TAKDİR ETMEK GEREKMEZMİ?PEKİ,O NE DİYOR?

            ‘’BENİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİNİZ’’ 

            Şahsım olarak 15 Temmuz öncesine kadar bu adamın peşinden gidenlere fazla kızamıyorum, Çünkü gençleri kendisine öyle bağlamıştı ‘ki: insanlar kendi çocuğuna ve eşine bile söz geçiremiyordu.

            Sevgili okuyucularım, hala bu adama güvenip peşinden gidenlere sesleniyorum, İNSAF yahu, artık aklınızı kullanın, YETER_.

‘’ BU ÜLKENİN TÜRK’ÜDE, KÜRT’ÜDE, ALEVİSİDE, SÜNNÜSÜDE KARDEŞTİR’’ Bunun dışında düşünmek vatana ihanettir.

            AMA ŞUNUDA BELİRTMEK İSTERİM, BİR DEYİM VAR;

‘’ BİRAZ SENDE, BİRAZ BİZDE, AMA BU SUÇ BİZİM HEPİMİZDE’’

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.