kilisinsesi.com.tr
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Burse’ya mesajı
29 Ocak 2018
admin

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Burse’ya mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Burse’ya mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amasya il kongresi öncesi halka hitap etti, Erdoğan Burseya Dağı’nın kontrol altına alındığını belirterek;...

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Burse’ya mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Amasya il kongresi öncesi halka hitap etti, Erdoğan Burseya Dağı’nın kontrol altına alındığını belirterek; “ÖNCE BAŞKOMUTAN ÖNDE GİDECEK, SİZ DE ARKADAN GELECEKSİNİZ” dedi

Amasya il kongresi öncesi halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan Afrin’deki staratejik öneme sahip Burseya dağının alındığının müjdesini vererek,“Mehmedimiz Afrin’e doğru yürüyor. Burseya Dağı’nı da düşürdüler. Geçen sınıra gittim, dedim ‘Ne durumdayız, yeter mi?’ Komutan, ‘Şu an sıkıntı yok’ dedi. En ufak sıkıntı olduğunda önce ben ondan sonra siz yürüyeceksiniz. 15 Temmuz gecesi bu kardeşiniz ‘Yürüyün meydanlara’ dedi. Birisi de geldi, tankların arasından hemen Bakırköy’e sıvıştı. O kişinin kim olduğunuz biliyorsunuz ama ona da siz Amasya’da haddini bildirmeniz lazım.

ÖNCE BAŞKOMUTAN ÖNDE GİDECEK, SİZ DE ARKADAN GELECEKSİNİZ

Geçen komuta kademesine sordum. İhtiyacımız var mı dedim, yeteriz dediler. İhtiyaç var dedikleri anda önce genel başkanınız, başkomutan önde gidecek, siz de arkadan geleceksiniz. Onun için durmak yok, yola devam.

20 ŞEHİDİMİZ VAR, 7’Sİ MEHMEDİMİZ, DİĞERLERİ ÖSO’DAN

Az önce rakamları tekrar aldım. 484 terörist ila cehenneme zümera. Şu anda bizim de ÖSO ordusundan ve Mehmetlerimizle toplamda 20 şehidimiz var. 7’si Mehmedimiz diğerleri ÖSO’dan. Burseya Dağı tamam. Halloldu. Oradan bölgeye hakimiyet çok daha rahat olacak.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN