DAMAK TADINA EN UYGUN KALİTELİ BULGUR ÜRETİYORUZ

DAMAK TADINA EN UYGUN KALİTELİ BULGUR ÜRETİYORUZ

Kilis Organize sanayi bölgesinde Durum (Sert ) Buğdayından Avrupa standartlarına uygun Hijyenik ortamda üretilen halkımızın damak tadına uygun kaliteli bulgur üretiyoruz.

Kilis Organize sanayi bölgesinde Türkiye genelinde büyük firmalara satışı gerçekleştirilen AKBULGUR Kilis`imizin yüz akı olma yolunda ilerliyor.

AKBULGUR Yöneticisi Ömer Çolak; ” %100 yerli bölgemizde yetiştirilen Durum  buğdayından üretim yapıyoruz. Fabrikamızda günlük 50 ton kapasite ile çalışıyoruz. Durum buğdayı halkımızın damak tadına en uygun, mükemmel kaliteye sahip ve en hijyenik ortamlarda üretilen bulgurlarımız, sofralardaki eşsiz tatlardan olmaya devam ediyor. Firmamız Türkiye genelinde büyük firmalara ve Kilis`imiz de toptan olarak satışı yapılmaktadır. AKBULGUR olarak öncelikli hedefimiz, güneydoğu Anadolu bölgesinde üretimi kuvvetlendirmek, ülkemiz ve bölgemiz ekonomisine güçlü destek olmak aynı zamanda Kilis`imizin istihdamına katkı sağlamak hep beraber ülkemiz için kazanmak ve kazandırmak için çalışıyoruz.

İnşallah 2019 yılında paketleme tesisimizi de hizmete geçirerek 1 Kg`lık paketlerle de  hizmet vermeye başlayacağız. 2018 yılında Gelir İdaresi tarafından Kilis`in ekonomisine katkı vermemizden dolayı bizlere takdir belgesi verdiler. Üretim tesisimiz Organize Sanayi bölgesinde 18.500 m2 alanıyla hizmet vermektedir. AKBULGUR olarak yüksek kapasitedeki üretim merkezlerimizde sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmek için zamanla yarışıyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.