Deniz Bank Kilisli Üreticilerle Gelenekselleşen İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Deniz Bank Kilisli Üreticilerle Gelenekselleşen İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Deniz Bank, taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde imza attığı çalışmalar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka, Kilis’te iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu.
Tarım sektöründe %41 pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan DenizBank, tarım sektöründe çalışmalarını, temeline ‘’Çiftçimizin Yüzü Gülsün’’ anlayışını yerleştirdiği bakış açısı ile devam ettiriyor.
Banka bu kapsamda her yıl düzenlediği iftar yemeği organizasyonunu bu sene de sürdürüyor. 01 Haziran 2018, Cuma akşamı Kilis’te iftar yemeğine ev sahipliği yapan DenizBank, bölgede faaliyet gösteren, tarım sektörünün önde gelen isimlerini ağırladı. Düzenlenen iftar yemeğinde DenizBank Çukurova Bölge Müdürlüğü Tarım Bankacılığı Satış Müdürü Sn. Yusuf Alan, Şube Müdürü Sn. Aynur Yaşar Tarım , Ziraat Odası Başkanları ve Kilis köy muhtarları ve davetliler yer aldı.
‘’DenizBank, Türkiye’nin her yerinde tarımı destekliyor.’’
İftar yemeği organizasyonunda tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan DenizBank Şube Müdürü Aynur Yaşar sektörün gelişmesi yönünde sürdürdükleri faaliyetler ve sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada olduklarına dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Eskiduman şöyle devam etti; ‘’DenizBank olarak tanımının sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyoruz. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde bölgemizin tarıma yön veren isimleriyle bir araya gelmekten , Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığı tarımın bereketini paylaşmak, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmak her zaman en öncelikli hedefimiz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.’’

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.