Mustafa Korkmaz
Mustafa  Korkmaz
mustafakorkmazbuhari@hotmail.com
DEVLET HASTANESİNDE ÖVGÜYE DEĞER BİR HİZMET VERİLMEKTEDİR
  • 0
  • 1040
  • 04 Temmuz 2018 Çarşamba
  • +
  • -

Arife gününden bir gün önce, karın ağrısı ve şiddetli sancı dolayısıyla, hastamızı acile götürmek için ambulans çağırmak zorunda kaldık, Çok kısa bir zaman içerisinde ambulans kapımızın önüne geldi, hastamıza ilk müdahale ambulansta yapıldı ve ivedi bir şekilde acile ulaştırıldı.

Acildeki doktorlarımız ve hemşirelerimiz zaman kaybetmeden tetkik ve tahlilleri yaparak, Tomografi çektirdiler ve hastamızdaki mide delinmesinden dolayı karın bölgesine safra yayıldığı tespit ve teşhisi konuldu.

Mide yırtılması teşhisi konulduktan sonra, genel cerrahi uzmanı ALİ CAN YAKI beye haber verildi. Bilgisayarına hastanın durumu ile ilgili bilgiler düşen, gayet mütevazı ve genç cerrahımız hastanın başına geldi. Bizlere gerekli teknik bilgileri verdikten sonra zaman kaybetmeden hastayı ameliyata aldı.

Genel cerrahi uzmanı ALİ CAN YAKI beyefendinin, takdire değer çabaları sonucu başarılı bir ameliyat geçiren hastamız servise getirildi.

Ameliyat sonrasında, gerçekten mütevazı ve saygıdeğer olan cerrahımız tarafından tekrar bilgilendirildik.

Sekiz gün kadar genel cerrahi servisinde kaldık. Bu süre içerisinde doktorumuzun, başhemşiremizin ve diğer hemşireler ile temizlik görevlisi arkadaşların yapmış olduğu öz verili çalışmaları, ayrıca, hasta yakınlarına karşı tutum ve davranışları da hastamızı ve bizleri çok mutlu etti.

Doktorumuz ve ekibine candan teşekkürlerimi ve saygılarımı sunmaktan onur duyarım. Bu teşekkürümüzü kabul buyururlarsa bizleri mutlu ederler.

Hastanede refakatçi olarak kaldığım süre içerisinde acil bölümü ile diğer servislerde bütün vatandaşlarımıza takdire değer hizmetler verildiğini gördüm.

Böyle bir ağır ameliyat geçirdikten sonra, bir kuruş da maddi giderimiz de olmadan sağlıklı bir şekilde evimize dönebildik. Bilhassa hemşirelerimizin hasta ve yakınlarına karşı göstermiş olduğu mütevazı davranışlar övgüye değerdir. Genel cerrahi (I)  servisindeki başhemşire ve hemşirelerimiz ile diğer görevlilere sonsuz sevgi ve saygılarımı sunar, minnettarlığımı belirtirim.

Devlet hastanemizdeki yapılan temizlikte ayrıca takdire değerdir. Bir günde sayısını sayamadığım kadar odaların temizliği yapıldı.

Kendi evimizde bu kadar temizlik yapabileceğimi sanmıyorum. Hepsine de teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Sayın baştabibimiz Erşan bey’de bayram dolayısı ile ziyaretimize geldi, Bütün hastalarımıza ayrıca bir moral verdi.

Zatı alilerine de sonsuz teşekkürlerimi arz ederim.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.