DİLİPAK`A SUÇ DUYURUSUNDA BULUNANA BAK SEN..!

DİLİPAK`A SUÇ DUYURUSUNDA BULUNANA BAK SEN..!

28 Şubat ta başörtü yasağına karşı olduğu gerekçesiyle 500 yıl hapis cezası istemiyle  yargılanan İslamcı araştırmacı yazar Abdurrahman Dilipak`ın geçtiğimiz günlerde  “AKP’nin papatyaları ” başlıklı yazmış olduğu köşe yazısında

ANAP’ı  o “Papatyalar”,  o “Lale Devri çocukları” bitirdi. AK Partiyi de, bu Erguvani AKP’nin “Papatyaları” (!?) bitirecek bu gidişle. AK Parti içindeki AKP’liler konuşuyor, AK Partililer susuyor. AKP’liler terfi etti zenginleşti, itibar sahibi oldular. Kaymağı onlar yiyor, parayı onlar veriyor. Camiye, okula, yurda parayı veren de onlar. Eee, parayı veren düdüğü çalıyor. Kem alat ile kemalat olmuyor. Haram para ile hayır olmayacağı gibi. 

Bunlardan maddi yardım almayan cemaat ve vakıf kaldı mı? Ha, işte böyle, veren al alan elden üstündür. Daha önce siz konuşuyordunuz onlar dinliyordu, şimdi onlar konuşuyor, siz dinliyorsunuz..

AB fonları ile semirenlerin sesleri nasıl inceldi, eskiden ter kokuyorlardı, şimdi parfüm kokuyorlar. Bodrum katlarında rutubet kokan derneklerden çıkıp plazalara taşındılar.

AK Parti içindeki AKP’liler, FETÖ’nün zihniyet ikizi gibi davranıyorlar. Hem uluslararası fonlarla destekleniyorlar hem de kamu fonlarını kullanıyorlar. Malum “Yeşil Sermaye” de bunlara sponsor olabiliyor. Koç kadar, Sabancı kadar, Eczacıbaşı kadar bizim “Yeşil sermaye” davasına sadakat gösterip, bu f…şelere ve onların türevlerine karşı seslerini yükseltebilecekler mi? Konfeksiyoncu, gıda zinciri, finans kuruluşu, ses ver Türkiye! Ne bekliyorsunuz!

Ak Parti’nin içindeki AKP liglere sesleniyor ve onların terfi ettiğini, zenginleştiğini,  kaynağı onların yediğini, parayı onların aldığından bahsediyor.

Kim yalan söylüyor diyebilir ki?

Tam da bu tarif Kilis AKP kadın kolları başkanı tarif ediyor.

2011 Akp kadın kolları başkanı olmazsan önce sosyal medya üzerinden AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a ağır eleştirilerde bulunan öztin bugün Ak Parti’nin içerisinde dünün  baş örtüsü düşmanı sosyalisti bugünün AKP lisi olarak karşımıza çıkıyor.

Jet hızıyla yükselerek Kilis il sağlık müdürlüğünde kendisinin tabiri ile torpilsiz hakkı ile sağlık başkan yardımcısı olan oğlunun geçmiş yıllar sosyal medya paylaşımları üzerinden Ak Parti’ye yaptığı eleştiriler dikkatlerden kaçmıyor.

Eşi Dr Ersan öztinin Kilis devlet Hastanesi’nde 2 milyon TL’lik MR yolsuzluğuna karıştı ve soruşturma sonrasında suçlu bulundu, hakkında Cumhuriyet savcılığına TCK nin ilgili maddesine göre dava açılması istenildi.  Sihirli bir el uzanıp dava açılmasını engelledi.

Yine eşi Dr Ersan öztinin hastane yöneticiliği yaptığı tarihte oğlu Mehmet öztin 112 komuta merkezi başhekimi iken FETO ye ait PRİMER Hastanesi’ne hasta sevki yaparak milyonlarca  para aktardıkları ile ilgili soruşturma yine sihirli bir el tarafından kapatılıyor.

Her iki konu hakkında Kilis cumhuriyet başsavcılığı na yapılan suç duyuruları Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından işlem yapılmadan bekletiliyor.

Yine eşi Dr Ersan oztini muayene çalıştırdığı dönemde riskli doğum yapan iki annenin doğum esnasında oluşan sorun nedeniyle ölmeleri üzerine açılan soruşturma gizli bir el ile kapatıldığı iddia ediliyor.

Tamda İslamcı yazar Abdurrahman Dilipak in dediği gibi terfi ediyorlar, zenginleşiyor ve işin kaymağını yiyorlar.

Sayın Akp kadın kolları başkanı kamuoyu adına soruyoruz.

Eğer mesele kadın hakları ise genel evlerde çalıştırılan kadınlar için ne yaptınız?

Pavyonlarda içki mezesi olan kizlar için ne yaptınız?

Yuvası dağılan erken evlilik mağduru kadınlar için ne yaptınız?

Kadın kapitalist sistemde cinsel meta olarak kullanılıyor siz ne yaptınız?

Kızlar başlık parası adı altında alınıp satılır iken siz ne yaptınız?

Irak’ta 1 milyon kadına Amerikan askerleri tecavüz ederken siz ne yaptınız?

Çin’de müslüman kadınların namusu cignenirken ne yaptınız?

Siz AK partiyi kullanarak menfaat temin etmek için bu göreve getirildiniz? 

Bu iddialar doğru mu? 

Bugüne kadar neden sustunuz? 

Ölen anne adayları kadın değil miydi? Çalınan paralar devletin malı değil miydi?

Kişinin annesi kadın kolları başkanı diye eşini ve oğlunun torpil kullanması hak mıdır?

Feto ye yardım yataklık suç değil mi?

 Sayın Abdurrahman Dilipak a suç duyurusunda bulunur iken vicdanınız rahat mıydı?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.