Doç. Dr. Ahmet Güler Gönüllü Olarak Kilis’e Geldi

Doç. Dr. Ahmet Güler Gönüllü Olarak Kilis’e Geldi

Kils Devlet Hastanesine Gönüllü olarak gelen Doç Dr. Ahmet Güler Hastanede hasta kabulüne başladı.

Kalp Damar Cerrahisinde başarı üzerine başarı yakalayan bir çok başarının altında imzası olan Doç. Dr. Ahmet Güler bundan böyle Kilis Devlet Hastanesinde Kalp Hastalarına hizmet verecek.

İstanbul Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 12 yıl boyunca görev yapan Doç. Dr. Ahmet Güler Kilis’e gelmeyi ve Kilislilere hizmet etmeyi çok arzu ettiğini inşallah  elinden geldiği kadar hizmet etmeye devam edeceğini ifade etti.

Doç. Dr. Ahmet Güler gazetemize yaptığı açıklamada;

“ Kalp Damar Cerrahisinde artık hastalarımızın başka illere gitmesine gerek kalmadan elimizden geldiği kadarı ile Kilis’te hizmet vereceğiz. Kilis Devlet Hastanesinde ekipmanlarımız mevcut. Çalışmak için her şey var. Arkadaşlarımız ile güzel bir ekip olarak beraberce çalışacağız. Kilis’e gönüllü olarak geldim. Kilis’in zor ve sıkıntılı günler yaşadığını biliyorum. Bizim bu konuda Kilis’imize bir katkımız söz konusu olursa ne mutlu bize” dedi.

Kilis’in Sesi Gazetesi olarak Gönüllü olarak Kilis’e gelen alanında Uzman olmuş başarıları bulunan Doç Dr. Ahmet Güler’e hoş geldiniz diyerek başarılar diliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.