Eryılmaz Bin Kişilik Toplantı İle Aday Adaylığını Açıkladı

Eryılmaz Bin Kişilik Toplantı İle Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Kilis Milletvekili Aday Adayı Mehmet Ali Eryılmaz Söğütlüdere göl Restoranda bin kişinin katılımıyla bir yemekli toplantı yaparak adaylıkta ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.
Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Eryılmaz Kilis Belediyesinde ki görevlerinde istifa ederek AK Parti’den Kilis Milletvekili aday adayı olmuştu.
Toplantıya; Kilis Belediye Başkanı’nın yanı sıra AK Parti Kilis il, ilçe teşkilatlarının Yönetim Kurulu üyeleri, Kilis’in Merkez ve Köy Muhtarları, Bazı STK Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, Sanayici ve iş adamlarının ve akrabaları katıldı.
AK Parti Kilis Milletvekili A. Adayı Mehmet Ali Eryılmaz; Yemek sonrası bir konuşma yaparak tüm katılanlara teşekkür etti.
Eryılmaz; “Bugün burada 24 Haziran seçimleri için AK Parti Kilis Milletvekilliği Aday Adaylığı açıklamasını yaparken sizlere söylemek istiyorum; Hakkın yolunda Halkın hizmetinde inşallah sizler ile beraber bu memleketin vefalı çalışkan, vatansever ve en önemlisi insanlığından hizmet etmek için hep beraber gayret edeceğiz.
Allah’ın izni ile AK Parti’den aday gösterildiğim takdirde sizlerle ve çeşitli sebeplerden dolayı buraya gelemeyen ve bizlere desteklerini açıklayan diğer kardeşlerim ile birlikte el ele vererek 24 saat çalışarak Kilis’imize hizmet edeceğiz.
Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız için AK Parti’mize en yüksek oyu çıkarmak için çalışmaya gayret göstermeye devam edeceğiz inşallah” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.