kilisinsesi.com.tr
FAZIL TOSYALIOĞLU BAŞKAN OLDU

FAZIL TOSYALIOĞLU BAŞKAN OLDU

Yeniden Refah Partisi Kilis Merkez İlçe 1. Olağan Kongresini yaptı. Kongrede Tek Aday olan Fazıl Tosyalıoğlu Merkez İlçe Başkanı seçildi....

Yeniden Refah Partisi Kilis Merkez İlçe 1. Olağan Kongresini yaptı. Kongrede Tek Aday olan Fazıl Tosyalıoğlu Merkez İlçe Başkanı seçildi.
Yeniden Refah Partisi İl Başkanlığı bunasında yapılan kongreye Parti Üyeleri ve Yeni seçilen Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Ayrıca Misafir olarak Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara ve Damızlık Sığır Yiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Çekiç katıldı.
Kongre Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasında sonra Divan Seçimi ile Başladı. Divan Başkanlığına Mehmet Ali Savranlı katip üyeleğine ise Mustafa Açıkel ve Hüseyin Sümbüloğlu seçildi. Daha sonra seçime geçildi seçimde katılım sağlayan tüm oyları alan Fazıl Tosyalıoğlu`nun listesi seçilerek Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı oldu.
Tosyalıoğlu bir konuşmaya yaparak; Milli Görüş Camiasına yakışır hızmetler yapmak için bu göreve talip olduk. Bizler hakyol yolcularıyız. Rabbim bizlere bu camiaya ve ilimize güzel hizmetler yapmayı nasip ettin. Bizleri kırmayarak kongremize katılım sağladığınız için hepinize tek tek teşekkür ederim. Sizler bu kutlu davanın gerçek sahiplerisiniz” dedi

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Designed By Cemil DOĞAN