Gazeteciler KİTSO Başkanına Hayırlı Olsun Dedi

Gazeteciler KİTSO Başkanına Hayırlı Olsun Dedi

Kilis’te görev yapan yerel ve Ulusal basın temsilcileri Kilis Ticaret ve Sanayi Odası(KİTSO) Başkanlığına yeni seçilen Hacı Mustafa Celkanlı ya ve KİTSO Meclis Başkanı Ökkeş Karcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Dün öğleden sonra KİTSO’ da Hacı Mustafa Celkanlı’nın makam odasında gerçekleşen ziyarette KİTSO Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı Kilis için hizmet üretmek istediklerini hedefledikleri olan 23 projeyi en kısa zaman içerisinde hayata geçirmeye çalışacaklarını dile getirdi.
Ziyaret kapsamında bir açıklama yapan Kilis Gazeteciler Derneği Başkanı ve Kilis’in Sesi gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Reyhanlı şunları söyledi;
“ Kilis son 2 yıldan beri çok ciddi anlamda sıkıntılar ile karşılaştı. Bu süreçte Hükümetimizden gerçek anlamda Kilis için yapılacak şeyleri isteyemedik. Bunun sıkıntısını hala çekiyoruz. Mesela SSK Ve Vergi borçlarını silinmesi ile ilgili olarak hala sorumluluk sahibi değiliz. Birileri çıkıp bunu söylemeye cesaret edemiyor. Borçlar silinmelidir. Kilisliler borçlarının silinmesini bekliyor.
Geçtiğimiz haftalar içerisinde KİTSO Başkanlığına seçilen Hacı Mustafa Celkanlı kardeşimize ve KİTSO Meclis Başkanlığı görevine seçilen Ökkeş Karcı kardeşlerimize görevlerinde başarılar diliyor hayırlı olsun diyorum” dedi.
KİTSO Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı ’da kendisine ziyarette bulunan gazetecilere teşekkür ederek sık sık bir araya geleceklerini gündeme dair konuları konuşacaklarını istişareler ederek Kilise katkı sunmak istediklerini dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.