HASTANENİN YERİ RESUL OSMAN OLDU

HASTANENİN YERİ RESUL OSMAN OLDU

HASTANENİN YERİ RESUL OSMAN OLDU

Kilis`e yapılacak olan yeni hastanenin yerinin resul osman olduğu belirtildi. Kilis Milletvekilleri ve Kilis belediye Başkanı tarafından sosyal medya hesaplarından yaptıkları duyurular ile yeni yapılacak olan hastanenin resul osman dağı olduğunu paylaştılar.

Milletvekili Hilmi Dülger, Kilisimize kazandırmak üzere yola çıktığımız 500 yataklı hastanemizin yerinin Resulosman dağındaki arsa üzerine yapım talimatını veren ve bu konudaki tartışmalara son noktayı koyan Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet Demircan’ahemşehrilerim adına teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. Temelinin en kısa sürede atılacağı hastanemizin açılışını da tüm hemşehrilerimiz ile birlikte yapmayı Rabbimden nasip etmesini diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Kilis Milletvekili Reşit Polat, 520 yataklı yeni devlet hastanesinin yeri BÜTÜN KİLİS’LİLERİN istediği doğrultuda, ortak kararımızla Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan’ın talimatıyla Resul Osman dağı eteklerindeki alana yapılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara ise, Sağlık Bakanımız Sayın Ahmet Demircan’la yapılan görüşmelerimiz neticesinde yeni hastane yerimiz Resul Osman Dağına alınmıştır. İnşallah en kısa zamanda temeli atılacaktır. Bu müjdeli haberi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Kilisimize hayırlı uğurlu olsun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.