Her Zamanki Gibi Kilis`in Sesi Olacağım”

Her Zamanki Gibi Kilis`in Sesi Olacağım”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis Milletvekili Adayı Hasan Mısırlıgil, gece geç saatlere kadar seçim çalışmalarını sürdürüyor. Kapı kapı dolaşan Mısırlıgil, Cumhur İttifakı ve MHP ’ye oy istiyor.
24 Haziran ’da yapılacak olan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler kapsamında çalışmalarına aralıksız devam MHP Kilis Eski İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Hasan Mısırlıgil, çalışkan profilini devam ettiriyor. Vatandaşın olduğu her alanda görünen Milletvekili Adayı Mısırlıgil, herkesle tek tek kucaklaşıyor.
“HER ZAMANKİ GİBİ KİLİS`İN SESİ OLACAĞIM”
İl Başkanlığı döneminde sürekli düzenlediği basın toplantıları ile şehrin nabzını belirleyen ve Kilislilerin sorunlarını dile getiren Mısırlıgil, bu düsturu devam ettireceğini ifade etti. Kilis ’in sesi olduklarını vurgulayan MHP Kilis Milletvekili Adayı Hasan Mısırlıgil, Biz hep Kilis ’in ve Kilislinin yanında yer alarak, onların sorunlarına çözüm arayan bir politikayla hareket ettik. Dilimiz döndüğü, gücümüz yettiğince de sorunların takipçisi olduk. Şimdi aynı düsturu, inşallah seçilirsek, Milletvekilliği dönemimde de uygulayacağım. Bana güvenen hemşerilerimi asla mahcup etmeyip, Kilis`imizin meclisteki sesi olacağım. Seçim süreci boyunca tüm partililerimiz ve adaylarımızla el ele çalışarak, hep birlikte MHP’yi başarıya ulaştıracağımıza inanıyorum. Aday olan veya olamayan tüm arkadaşlarımız ve ülküdaşlarımızla birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini sergileyeceğiz” diye konuştu.
“İNANIYORUM Kİ KİLİSLİ BİZİMLE YÜRÜYECEKTİR”
Seçim gezileri esnasında vatandaşlarla sohbet ederek Cumhur İttifakını anlatıp MHP ’ye oy istediklerini ifade eden MHP Kilis Milletvekili Adayı Hasan Mısırlıgil, “ Bu ittifakının sebebinin, günlük oy hesapları değil, ülkenin geleceğine yönelik ortak idealler ve hedefler olduğunu vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Çünkü biz inandığımız yol ve doğrulardan hiçbir zaman sapmadık. Başbuğumuz Merhum Alparslan Türkeş ’in idealleri ile Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli`nin her zaman yanında durduk. Liderimiz Devlet Bahçeli ’nin sistem değişikliği önerisi, ittifak önerisi ve erken seçim önerisi birbirini tamamlayan ve milli hassasiyetleri gözeten önemli bir adımdır. Milletimizin 15 Temmuz ’da gösterdiği milli birlik ve beraberlik bu ittifakın temellerini attı. Yenikapı ruhu bu ittifakın ilkelerini de oluşturdu. Şimdi ise inanıyorum ki, yine millet bu ittifakı seçecektir. Kilisli bizimle yürümeye devam edecektir” şeklinde ifadeler kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.