Hizmet-İş Çorum Şubesi Kilis’te Mehmetçiklerimizi Ziyaret Etti

Hizmet-İş Çorum Şubesi Kilis’te Mehmetçiklerimizi Ziyaret Etti

Hak-İş’e bağlı Hizmet-İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Mustafa Köroğlu Yönetim Kurulu üyeleri ile beraber geçtiğimiz günler içerisinde Kilis’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Hizmet-İş Sendikası Kilis şube başkanı Ekrem Çetin ile beraber Kilis il jandarma Komutanlığını ziyaret eden Çorum Şube Başkanı Mustafa Köroğlu burada askerlerimize moral ve motivasyon sağladı.
Askerlerimizin kullanımı için aldıkları bir adet Jeneratörü hediye eden Mustafa Köroğlu Çorum’un meşhur leblebisinden de ikramlarda bulundu.

Askerlerimiz için Kurban da kesiminde de bulunan Hizmet İş Sendikası Çorum Şube Başkanı Mustafa Köroğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi;

” Askerlerimiz Afrin’de adeta tarih yazdılar. Girilemez denilen bölgelere girerek teröristleri bölgeden temizlediler hatta temizlemeye de devam ediyorlar. karınca kararınca bizlerde Çorum da Kilis ilimize gelerek Askerimize destek olmak istedik. Bugün Kilis iL jandarma Komutanlığımızı ziyaret ettik ve Komutanlarımız ile hatıra fotoğrafı çektirdik. Hem Fırat Kalkanı hem Zeytindalı hem de terörle mücadele de şehit olan Askerlerimize polislerimize Allah’tan rahmet diliyorum. gazilerimize ve yaralılarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.