İYİ PARTİ KİLİS İL BAŞKANI MUHAMMED BALCI’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

İYİ PARTİ KİLİS İL BAŞKANI MUHAMMED BALCI’DAN GAZETEMİZE ZİYARET

“KİLİS’İN SESİ GAZETESİ KİLİS’İ İLGİLENDİREN SORUNLARI  CESUR BİR ŞEKİLDE YAZIYOR”

İYİ Parti Kilis İl Başkanı Muhammed Balcı Teşlikat Başkanı Ağa Gündoğmuş ile beraber Kilis’in Sesi gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu.

Kilis’in Sesi Gazetesi imtiyaz sahibi Mehmet Reyhanlı ile Kilis’in gündeminde olan konuları görüşen ve fikir alışverişinde bulunan İYİ Parti Kilis il Başkanı Muhammed Balcı “Kilis’in Sesi gazetesi memleketimizin sorunlarını ve sıkıntılarını cesur bir şekilde dillendirmeye devam ediyor” dedi.

Ziyaret kapsamında bir açıklama yapan İYİ Parti Kilis il Başkanı  Muhammed Balcı şunları söyledi;

” Kurulduğumuz günden beri hummalı bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Siyaseten Kilis’e hizmet etmek için talibiz. Yerel seçimlerde başarılı olacağız. Genel seçimlerde başarılı olacağız. Kilis’in muasır medeniyet seviyesini yakalaması için elimizi değil gövdemizi taşın altına sokacağız. Kilis’te yapılamayan düşünülemeyen getirilemeyen hizmetleri bizler getirmeyi planlıyoruz. Şimdiden nasıl bir hizmet anlayışımızın olacağı ile ilgili planlarımız söz konusu. Kilisli hizmetin en güzeline layık” dedi.
Kilis’in Sesi gazetesinin korkusuzca olayları sorgulayan eleştiren bir yapıya sahip olduğunu dile getiren İYİ Parti Kilis il Başkanı Muhammed Balcı sözlerini şöyle sürdürdü;

” Kilis’in Sesi gazetesini çok yakından takip ediyorum. Kurulduğu günden beri korkusuz bir şekilde olayların üzerine giden konuşulamayanları dillendiren Milletin menfaatine olan konuların üzerine korkusuzca giden bir anlayış ile yayın politikasını devam ettiriyor. Bizler Kilis’in Sesi gazetesini beğeni ile okuyoruz. İnşallah bu yayın politikası ile Kilis’in hizmet almasında büyük rol oynamaya devam edersiniz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.