“KAMU YATIRIMLARI GİZLİ KALMASIN”

“KAMU YATIRIMLARI GİZLİ KALMASIN”

Kilis Valisi İsmail Çataklı;

“KAMU YATIRIMLARI GİZLİ KALMASIN”

Kilis Valisi İsmail Çataklı, “Kilis`te Devlet olarak birçok yatırım ve Hibe desteğinde bulunuyoruz. Bu desteklerimiz gizli kalıyor. Bundan sonra desteklerimiz gizli kalmasın” dedi.

Kilis Valisi İsmail Çataklı dün Kilis Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. İlkönce   Kilis OSB (Organize Sanayi Bölgesi) Başkanı Mehmet Ali Eryılmaz`ı ziyaret eden Vali Çataklı, OSB den sonra Mehmet Ali Eryılmaz ve İl Tarım ve Gıda Müdürü Songül Kadıoğlu ile birlikte Elyaftriko Tekstil`i ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra Osman Çolak tarafından yeni açılan AK Bulgur fabrikasına geçti. Fabrika hakkında Osman Çolak`tan Bilgi alan Vali Çataklı, Daha sonra burada kendisine ve beraberindeki heyete ikram edilen Hindili Filik Pilavından yedi.

Kilis Valisi İsmail Çataklı burada İl Tarım ve Gıda Müdürü Songül Kadıoğlu`na Geçtiğimiz yıl içerisinde Ne kadar hibe desteğinde bulunduklarını sordu. İl Tarım ve Gıda Müdürü Songül Kadıoğlu “Toplam 22 milyon civarında ilimizde üreticilerimize ve yatırımcılarımıza hibe desteğinde bulunduk” dedi.

Bu açıklama üzerine Vali Çataklı yaptığı açıklamada; Devlet olarak İlimizde birçok yatırım ve hibe desteğinde bulunuyoruz. Bu desteklerimiz vatandaşlarımız tarafından bilinmiyor. Bu destekler kamuoyu ile paylaşılsın” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.