Mustafa Korkmaz
Mustafa  Korkmaz
mustafakorkmazbuhari@hotmail.com
KATİL AMERİKA VE BESLEMESİ FETHULLAH GÜLEN
  • 0
  • 441
  • 02 Ekim 2018 Salı
  • +
  • -

   Kıymetli okuyucularım bu yazıyı yazmamdaki gaye; yaptığım araştırmada halen bu kişinin kime hizmet ettiğini anlamayanların olduğunu görmemdir.

         Kime sorsak İsrail ve Amerika’nın emperyalist, İslam düşmanı ve masum insanların kanı üzerinden kendi saltanatlarını sürdüren ve insanlıktan nasibini almayan ülkeler olduğunu söyler.

Ben şimdi bu yazımı yazıp bu fikrimi özgürce dile getirebiliyorum.

         Amerika’nın ve İsraillin masum Filistin halklarına nasıl bir zulüm uyguladığını söyleyebiliyorum, Acaba ben Amerika da yaşasaydım bunları yazıp, çizebilir’ miydim? Yazsaydım benim halim ne olurdu?

O zaman düşünmek gerekmez mi, bir İslam alimi olduğunu söyleyen kişinin Amerika’da deva’ sal bir çiftlikte (villada) ve CIA ‘nın korumasında yaşamasının anlamı ne olabilir ?.

,        Amerika gibi emperyalist bir devlet bu adamı niye beslesin, Yoksa Amerika; Müslümanları ve âlimlerini çok seviyor da benim gibiler mi yanlış düşünüyor?.

         Halen Fethullah gülene sempati duyanlara sesleniyorum. Yapmayın, etmeyin, Bu adam Amerika’mın kendi pis emelleri için kullandığı ve beslediği bir kişidir.

         Eğer 15 Temmuz girişimi başarılı olsa ’idi, Ülkenin 12 seçimini kazanan ve halkın büyük bir çoğunluğunun desteklediği cumhurbaşkanına yapılacak suikast başarılsaydı; şimdi bu ülke ve vatan toprağı kalır mı idi?

         Amerika’nın temel felsefesi şudur;

‘’Dünya yüzünde bütün insanlar birbirini boğazlamaya kalksa; Eğer orada bir Amerikan çıkarı yok ise, seyirci kalmaktır.’’

Bütün Müslümanlar KUDÜS kararından sonra büyük bir acıya büründü ve herkes gücünce bu kararı kınama yoluna gitti.

         Şimdi soruyorum’ ’eğer bu fethullah  Gülen denen adam gerçek bir din alimi ise: Kudüs ‘’ün İsraillin başkenti  olması ile ilgili bir kınama mesajı yayınlasın!.

         Yayınlayamaz; Çünkü onların korumasında ve onların ekmeğini yemektedir.

         O zaman şunu sormak lazım

        ‘’ bu adamın orada ne işi var?.

,1918 de SEVR antlaşması ile ülkemizin tamamının işgal altına alınmasından sonra, Osmanlı subaylarının bile silah taşımasının yasak edildiği bir ortamda;

‘’ Bu antlaşmayı kabul etmiyorum diye yırtıp atan  ve Amerika yerine kendi halkının bağrı olan samsuna giden , Osmanlı paşası  Atatürk’ü karalama kampanyasına katılan  vicdansızlara ne demeli?.’’

Olmaz, Kıymetli okuyucularım, aklımızı ve muhakememizi kullanmalıyız, ülkemiz emperyalist güçler tarafından parçalanmak istenmektedir. Bizim iç sorunlarımız olabilir. Bunları kendi içimizde şöyle veya böyle çözeriz.

‘’ kol kırılır; Ama yenin içinde kalır.’

          Fethullah Gülen denen; Amerika ve İsrail’in beslemesi olan bu kişinin’ ’Bu ülkeler aleyhinde bir tek açıklaması, Demeci var ise getirin bana’’

         Yüce ALLAH(c.c) her insanın kafasına akıl diye vazgeçilmez bir değer koymuş.

Öbür âleme gittiğimizde insana soracaklar.

’’Hiç mi kullanmadın; Be adam?’’

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.