KENT KONSEYİ HAK ETTİĞİ GİBİ YÖNETİLECEK

KENT KONSEYİ HAK ETTİĞİ GİBİ YÖNETİLECEK

Kilis Kent Konseyi Başkan Adayı Hakan Öztürk, 13 Temmuz 2021 Salı günü yapılacak olan Kilis Kent Konseyi Başkanlığı seçimi öncesi Kilis’te görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Toplantıya Gazetemizden Mehmet Reyhanlı ve Abdurrahman Reyhanlı`da toplantıya katıldı.
Basın mensupları ile bir araya gelen Hakan Öztürk, “Biz ne yaparsak yapalım şeffaf olacağız, halkın gözü önünde olacağız. Saklı gizli kapalı kapılar ardında hiç bir şey yapmayacağız. Kent Konseyini hak ettiği gibi yöneterek halkın konseyi yapacağız” dedi.
Öztürk, basın toplantısında kent konseyinin görevlerinden bahsederek Kent Konseyi’nde sahada aktif olma taraftarı olduğunu belirterek Kadın Meclisi ve Gençlik Meclisi kuracaklarını söyleyen Öztürk, “Yönetim kurulu üyelerimizle güzel şeyler şeyleri ilimize kazandıracağız. Katılımcı çoğunluk sağlanacak Kilis’teki tüm STK, siyasi partiler, sendikalar olmak üzere hepsinin katılımını sağlayacağımız bir Kent Konseyi sağlayacağız.
Öztürk, tabela üzerinde olan bir Sivil Toplum Kuruluşu olmayacağız. Ben ve yönetim de bulunan arkadaşlarım Kilis halkına hizmet etmek için bu yola çıktık. Rabbim memleketimiz için hayırlı olan şeylere bizleri layık kılsın.” diye belirtti.
Haber: Abdurrahman Reyhanlı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.