KİLİS BELEDİYESİ EVET ÇALIŞMALARINA GÜMBÜR GÜMBÜR DEVAM EDİYOR

KİLİS BELEDİYESİ EVET ÇALIŞMALARINA GÜMBÜR GÜMBÜR DEVAM EDİYOR

KİLİS BELEDİYESİ EVET ÇALIŞMALARINA GÜMBÜR GÜMBÜR DEVAM EDİYOR

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara ve Milletvekili M. Hilmi Dülger ev ev, sokak sokak köy köy dolaşarak destek istemeye devam ediyor.

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, eşi Av. Gülsen Kara, Milletvekili M. Hilmi Dülger ile Belediye bünyesinde bulunan meslek edindirme kurslarında görev yapan gönüllü bayanlarla birlikte, 16 Nisan Referandum çalışmalarına aralıksız devam ediyorlar.

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara ve Milletvekili M. Hilmi Dülger alan taramaları için eski Beşevler bölgesinde bütün sokakları teker teker dolaşıp güçlü bir devlet yolunda Evet çalışmaları için esnaf ve evleri ziyaret ettiler. Referandum çalışmaları hakkında açıklama yapan Başkan Kara; “Ben Kilis’te büyük bir oranda Evet çıkacağına ve Ankara’ya göğsümüzü gere gere gideceğimize inanıyorum. Bu doğrultuda elimden ve elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Güçlü Devlet için, Güçlü bir Millet için ve en önemlisi de gelecek nesillerimiz için Evet diyoruz. Bu yolda bizi yalnız bırakmayan, yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum”. Dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.