Kilis GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNDE NELER OLMUŞ NELER..

Kilis GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNDE NELER OLMUŞ NELER..

GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜNDE NELER OLMUŞ NELER

Kilis Gençlik Spor İl Müdürü Remzi arıkaltı 2011 yılından beri Kilis`te görev yapmaktadır.

Bu müdür hakkında göreve başladığı günden beri şikayetler ve dedikodular bitmedi ve çoğalarak devam etmektedir.

KİLİS GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE NELER OLUYOR

Bugün bu saygın kurumumuzda olanlardan sadece birtanesini yazacağım. Okuyucularımız hatırlarlarsa daha öncede bazı haberler yazmıştık. Yazdığımız haberler sonrası bu müdüre Ankara`nın ve siyesilerimizin desteğini görmüş ve geri adım atmıştık. Bakanlıkta ve Kilis`te bazı değişiklikler oldu. En güzeli ne biliyormusunuz, Sayın Valimizin bu konulardaki hassasiyeti… buna inanarak ve bilerek tekrar gündeme getiriyoruz.

VARAN 1…

Edinilen bilgiye göre; Kilis Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde milli ve normal olarak 25 civarında antrenör görev yapmaktadır. Bu antrenörler kendi branşlarında sporcu yetiştirmek için Kapalı spor salonunda veya Gençlik Merkezinde kurslar açmaktadırlar. Bu açılan kurslarda neredeyse hiç para harçanmamaktadır. Genellikle harcamalar yarışmalara gidişlerde olmaktadır. Bu harcamalarıda kurumun görevlendirdiği yetkili yapmaktadır.

Kurum müdürü arkadaş iddiaya göre, Antrenörleri toplayıp önce bir mobing uygulaması yapıp daha sonra 20 ile 65 bin lira arasında hayali harcamalara yani hayali malzeme alımlarına imza attırmaya çalışıyor muş. İmza atanlar atıyor atmayanlara ise her türlü mobing uygulaması tayinleri çıkana kadar devam ediyormuş. Ama yinede yerlerine imzalar sahte olarak atılıyormuş. Hatta Askerde olan bir antrenör adına bile malzeme alımı yapılmış ve imzasıda sahte olarak atılmış. Antlaşmalı oldukları bir spor giyim magazasından malzemeler ise alındı gösteriliyormuş.

Muş diyorum çünkü bunlar bizim duyumlarımız, tabi sağlam duyumlarımız. Bu duyumların ıspatı için ilimizden tayin isteyerek veya istemeden ayrılan Antrenörler… Soran olursa konuşacaklar…

Bu konunun takipcisi olacağız. Haberlerimiz devam edecek….

VARAN 2; Suriye ye yapılan malzeme yardımları..

VARAN 3; Yüzme havuzu

VARAN 4; Doğrudan teminle yapılan İhaleler

VARAN 5; Gece Bekçisi kurumda kaç Müdürlüğe bakıyor…

VARAN 6; Resimde görülen araç…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.