“ KİLİS” HER HİZMETTE SINIFTA KALDI

“ KİLİS” HER HİZMETTE SINIFTA KALDI

GAZİANTEP METRO İÇİN KAZMA VURDU!

“ KİLİS” HER HİZMETTE SINIFTA KALDI

Kilis’i her alanda geride bırakmaya devam eden Gaziantep yapılan projeler ile adından söz ettirirken Kilis maalesef üretemediği ve yapamadığı projeler ile sınıfta kalmaya devam ediyor.

Gaziantep şimdide Metro için kolları sıvıyor ve Metro çalışmalarına başlıyor. Gaziantep nüfusu her ne kadar Kilis’ten kat be kat fazla olsa da hizmetlerin en güzeli Gaziantep’e gitmeye devam ediyor.

Kilisliler olarak hala yeni yapılacak devlet hastanesine yer aranırken Kilis ile aynı anda Hastane çalışmalarına başlayan Gaziantep önümüzde ki ay içerisinde yeni yapılan devlet hastanesinin kurdelesini kesecek.

Halk ve vatandaşlar soruyor? Gaziantep AK Parti iktidarı döneminde muasır medeniyet seviyesinden istifade edip tıka basa bu hizmetlerden yaralanırken Kilis neden AK Parti iktidarı döneminde istenilen hizmetleri bir türlü alamıyor. Kilislilerin suçu ne?

Bitmeyen Polateli-Şahinbey Organize Sanayi bölgesi, bitmeyen su sorunu, bitmeyen yeni hastanenin yer tahsisi Kilislileri adeta çileden çıkartıyor.

Gaziantep Metro yapıyor bizler Resul Osman dağında mesire alanında vatandaşların gideceği piknik yeri çalışması yapıyoruz. Elbette piknik yeri lazım vatandaşların gidip temiz hava oksijen alabilecek yerleri elbette olsun ancak öncelikli hizmetlerin vatandaşlarımızın genelini ilgilendiren temel hizmetler olsun.

Esnaf iş yapamazken siftahsız dükkan kapatırken Gaziantep adeta ekonomik anlamda uçuşa geçmiş durumda.

Kilise atılan roketler bahane edilerek hizmetlerin ertelenmeye çalışılması Kilislilere yapılmış en büyük haksızlıktır.

Evet, Gaziantep Metro çalışmalarına başlarken, Kilis’te maalesef iki aracın yan yana park edeceği doğru düzgün bir cadde veya caddeleri yok.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

× Kilisin Sesi' ne hoş geldiniz.